שתף קטע נבחר

הכלב ניצל מאגם קפוא - ונשך מגישת טלוויזיה

רק ניצל, וכבר תקף. מקס, כלב מסטיף ארגנטיני (דוגו ארגנטינו), חולץ מאגם קפוא ליד דנבר שבארצות הברית, והובא אתמול (יום ד') לתוכנית הבוקר של תחנת הבת המקומית של NBC. אולם, דווקא בשידור חי לעיני המצלמות הוא תקף את המגישה, קייל דאייר, ואולי יורדם בשל כך. דאייר, כך נמסר בהודעת הרשת, עברה ניתוח לשחזור השפה, ותיעדר מהמסך בתקופה הקרובה.

 

הכלב ומגישת הטלוויזיה - ראש בראש: 

 

דאייר, שליטפה את מקס הכלב בחיבה לאורך הראיון, רכנה כדי לנשקו לפרידה, אולם אז הוא השיב ב"נשיקה" משלו ונשך אותה לרגע בפניה. הנשיכה החפוזה הספיקה כדי שיפנו את המגישה ההמומה לבית החולים. "כבאים, חובשים ופקחי חיות הוזעקו לתחנה. קייל נלקחה לבית החולים בעיר", נאמר בהודעה מטעם תחנת הטלוויזיה.

 

ההצלה ממאגר המים הקפוא - יום לפני:

 

"הנשיכה הייתה אירוע מצער, וכמובן בלתי צפויה בהתחשב במידע שהיה לנו על הכלב ועל הבעלים. מטרתנו הייתה לאחד את הבעלים עם הכבאי שהציל את הכלב. כעת אנו חושבים על קייל ועל שיקומה", עוד נאמר. המשטרה הודיעה כי הכלב הועבר לבידוד, שם ייערכו לו בדיקות, וכי הבעלים יופיע בפני שופט.

 

לפני התקרית הלא נעימה, ראיינה דאייר את הבעלים, מייקל רובינסון, ואת הכבאי שחילץ את הכלב, טיילר סגאסקי. לדברי רובינסון, הוא הלך עם מקס ללא רצועה ליד מאגר מים שמחוץ לדנבר.

 

לפתע הכלב החל לרדוף אחר זאב ערבות, ושתי החיות מצאו את עצמן אחרי מרדף בתוך מימיו הכמעט קפואים של מאגר המים. הזאב טבע, והכבאי שהגיע לזירה נכנס למים בחליפה מיוחדת, והציל מאמצע הבריכה את מקס שהצליח לצוף.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים