שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   המשביר לצרכן וכאל משיקים כרטיס אשראי חדש
   במסגרת ההטבות, מחזיקי הכרטיס יקבלו בחזרה 3% מסכום הרכישות שבוצע בכרטיס בצ'ק בכל רבעון, למימוש ברשתות החברות בקבוצת המשביר לצרכן. כאל תחליף את לאומי קארד שהפסיקה את שיתוף הפעולה עם המשביר בתחילת השנה

   שלושה חודשים אחרי שהודיעה קבוצת המשביר לצרכן על חתימת הסכם עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת כרטיסי האשראי כאל, משיקות החברות כרטיס אשראי חוץ בנקאי חדש - Cal365. שיעניק הטבות שונות לחברי קלאב 365, מועדון הצרכנות של קבוצת המשביר.

    

   מועדון קלאב 365 מקנה הנחות ומבצעים ברשתות הקמעונאיות השייכות לקבוצה: ניו פארם, אופיס דיפו, המשביר לצרכן, סיבוס, קשרי תעופה וברשתות שמחוץ לקבוצה - צומת ספרים,סונול So good ואייס אוטו דיפו.

    

   לדברי המשביר, כ-600 אלף בתי אב חברים במועדון, כאשר עם הכניסה העתידית של רשת הסופרמרקטים COST365 שבבעלות המשביר בסוף הרבעון הרביעי של 2012, צפוי המועדון לקבל חיזוק משמעותי.

    

   הטבות אלו ישולבו בשיטת תגמול פשוטה ללקוחות שיחזיקו בכרטיס האשראי של הרשת, במסגרתה יישלח ללקוח צ'ק בסך 3% מסך הקניות הרבעוני שביצע בכרטיס האשראי, אותו יוכל לממש בתוך הרשתות החברות בקואליציה. בנוסף יקבלו מחזיקי הכרטיס, בין היתר, הנחה קבועה של 21 אגורות לליטר בנזין וסולר במחיר של 5.5 שקל לליטר, ברשת סונול.

    

   לפני מספר חודשים הודיעה קבוצת המשביר על הפסקת שיתוף הפעולה עם לאומי קארד שהנפיקה את כרטיסי האשראי לחברי המועדון. החל מחודש ינואר השנה, כרטיסי האשראי שהנפיקה לאומי קארד הפסיקו לשמש למעשה ככרטיסי מועדון. עד אז הנפיקה החברה במשותף עם המשביר כ-100 אלף כרטיסי אשראי, מהלך שלא עמד בציפיות של הנהלת המשביר.

    

   לדברי אורי שוקר מנכ"ל 365 פיננסים, שיתוף הפעולה החדש עם חברת כאל, ושכלול ההטבות שיציע מועדון הלקוחות, יאפשרו הגדלת היקף ההנפקות של כרטיסים לטובת שתי החברות.

   פורסם לראשונה 20/02/2012 18:48

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים