שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אין מיתון בב.מ.וו - שוברת שיאים ומגייסת עובדים

  יצרנית מכוניות היוקרה הגדולה בעולם רשמה שיאים ברווחים ומכירות, ומצפה לגדול עוד יותר. כעת היא מגייסת 4,000 עובדים חדשים, בניגוד למגמת הקיצוץ בתעשייה. רוצים לדעת לאיזה עובדים זקוקים שם?

  מיתון בעולם הרכב? לא בבוואריה. ב.מ.וו תגייס השנה לא פחות מ-4,000 עובדים חדשים, ותעלה בכך את מצבת כוח האדם שלה בקרוב ל-5% - כך אמר מנכ"ל ב.מ.וו, נורברט רייתהופר לאוטומוטיב ניוז. זו שנה שנייה ברציפות בה יצרנית מכוניות היוקרה הגדולה בעולם, מגייסת עובדים חדשים. אשתקד גוייסו כ-5,000 עובדים כדי לעמוד בביקוש ההולך וגובר למכוניות היצרנית.

   

  מנכ"ל ב.מ.וו, נורברט רייתהופר. מחפש אותך ()
  מנכ"ל ב.מ.וו, נורברט רייתהופר. מחפש אותך

   

  היצרנית תגייס השנה עובדי מחקר ופיתוח, רכש ומכירות, ותעלה את מצבת כוח האדם שלה לכ-104 אלף עובדים. ולמרות שעדיין מדובר במספר נמוך משמעותית מסך עובדי החברה ב-1998 (118 אלף), מצביע הנתון על מצבה הטוב של היצרנית למרות המשבר הכלכלי באירופה. ליצרנית תוכניות להרחבת היצע הדגמים, הן במותג הליבה (שם מתוכננות שתי מכוניות חשמליות תחת תת-המותג i) והן במותגי הנישה מיני ורולס רויס.

   

  ב.מ.וו מכרה אשתקד 1.67 מיליון מכוניות מדגמי ב.מ.וו, מיני ורולס רויס - שיא חדש ליצרנית, והוא נרשם תודות לעלייה גם בשווקים בעייתיים כמו ארה"ב ואירופה. להערכת בכיריה, המספר הזה אף יגדל עד סוף העשור ל-2 מיליון יחידות בשנה. עוד מדווחת היצרנית כי ב-2011 רשמה רווח נקי של 4.9 מיליארד יורו (24 מיליארד שקל), זינוק של 51% לעומת השנה הקודמת. אגב, בב.מ.וו צופים כי השנה ירשמו רווח גבוה עוד יותר. "השנה האחרונה הייתה הטובה ביותר אי פעם עבור קבוצת ב.מ.וו. השגנו נתוני שיא של מכירות, הכנסות ורווחים, ועקפנו את היעדים שהצבנו לעצמנו", כך אמר רייתהופר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פועלת בפס הייצור של ב.מ.וו. היצרנית מגייסת 4,000 עובדים
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים