שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  70 בעלי וולוו נקראים למוסכי היבואנית

  יצרנית הרכב השוודית הודיעה על קריאה לתיקון במערכת החשמל של דגמי S60 ,XC60 ,XC70 ו-S80. הודעות ישלחו לבעלי המכוניות הרלוונטיות

  חברת מאיר, יבואנית וולוו לישראל, מודיעה היום (ב') על קריאה לתיקון דגמי 2012 של היצרנית. בקריאה מעורבות 70 מכוניות מדגמי ה-S60 ,XC60 ,XC70 ו-S80 שנמסרו השנה בארץ ללקוחות המותג השוודי.

   

  עוד בערוץ הרכב של ynet:

   

  בהודעה שפורסמה הבוקר (ב') נמסר, כי במסגרת הקריאה לתיקון תיבדק אחת מצמות החוטים של הרכב. מדובר בצמת חוטים הממוקמת במסגרת המושב הקדמי, לאחר שבדיקה שביצעה וולוו העלתה חשש לכך שבחלק מהמכוניות היא אינה מהודקת היטב למקומה. במקרה כזה, הזזת המושב עשויה להוביל לניתוק מחבר ולהדלקת נורית כרית האוויר בלוח המחוונים.

   

  ממאיר נמסר כי הודעות יישלחו בדואר ללקוחות שרכבם מעורבים בקריאה לתיקון. זו תבוצע ללא כל תשלום מצד בעל הרכב, ובתום בדיקה שתארוך מספר דקות - כך על-פי הודעת היבואנית. ממאיר נמסר כי על-פי המידע המצוי בידי החברה, ניתן לנהוג במכוניות המעורבות ללא חשש כל עוד נורית כרית האוויר לא נדלקת. עם זאת, חשוב לציין כי על-פי תקנות הרכב בישראל, בעלי רכב מחוייבים לבצע קריאה לתיקון אם קיבלו הודעה על כך, כתנאי לחידוש רישיון הרכב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים