שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עזרו לוועד האולימפי: מה צריך להיות הקמע הבא?
  "שפיציק" היה דומה מדי לקישקשתא ובחירתו נגנזה. התינוק של במבה עורר הדים ומיד ירד מהשולחן. המשלחת הישראלית ללונדון 2012 מחפשת קמע חדש, כזה שלא יבוטל. הצעות וטוקבקים יתקבלו בברכה

  ימים לא קלים עוברים על הוועד האולימפי בישראל. בין תמיכה בספורטאים מצטיינים לבין הכנות לקראת האולימפיאדה הממשמשת ובאה, צריכים גדולי הספורט הישראלי להתעסק בסוגיה שמעסיקה את כולנו – מי יהיה הקמע של המשלחת הישראלית בלונדון 2012?

   

  סערה בקערת במבה

   

  הם ניסו, התאמצו, בחרו, ויתרו, דחו, שוב בחרו, ושוב נותרו ללא קמע. חודשים של ניסיונות להגיע לדמות שתייצג יותר מכל את הספורטאי הארצ-ישראלי. זה התחיל עם בובה של קקטוס. שפיציק קראו לה. היא הייתה חייכנית וסימפטית, ירוקה וחזקה. בדיוק כמו שחלמנו עליה.

   

  צבי ורשביאק ואפרים זינגר זקוקים לכם, הקוראים (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  צבי ורשביאק ואפרים זינגר זקוקים לכם, הקוראים(צילום: אורן אהרוני)
   

   

  אבל מה לעשות, היא כנראה הייתה דומה קצת יותר מדי לבובה אחרת שהכרנו, פעם ממזמן, עוד בתקופת השחור לבן. אנשי הטלוויזיה החינוכית התעוררו בזמן והזכירו לכולנו שהיה לנו כבר סמל לאומי ירוק עם קוצים. קראו לו קיקשתא. תביעה הוגשה, ביהמ"ש הסכים, ונפרדו בטרם עת משפיציק יקירנו. כמה חבל.

   

  או אז הגיעה ההחלטה שעוררה הדים וגלי זעם, כאילו היה מדובר במינימום מחאת הקוטג'. כמעט, זו הייתה "מחאת הבמבה". אסם והוועד האולימפי חתמו על הסכם בו התינוק המפורסם והחיתול יהפכו לנציגינו בקיץ הקרוב, בתמורה לסכום לא ידוע שאמור היה להיכנס לקופת הוועד.

   

  מה אתם אומרים, אולי שאלכס אברבוך יהיה הקמע? (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
  מה אתם אומרים, אולי שאלכס אברבוך יהיה הקמע?(צילום: רויטרס)
   

   

  מחינו, בכינו, זעמנו, רעמנו ובסופן של 24 שעות רועשות במיוחד, הוחלט לוותר על הרעיון המקורי. התינוק יישאר רק בבמבה, ואסם מבחינתה החליטה לתרום את סכום הכסף המיועד לספורטאי ארצנו, במטרה להימנע מרעש תקשורתי גדול עוד יותר, שבטח לא יועיל בתקופה כלכלית רעועה שכזו.

   

  וכעת הוועד האולימפי ניצב בפני שוקת שבורה. במי לבחור? איזו דמות תייצג אותנו יותר מכל, ובנוסף לא תבוטל בפעם השלישית. אולי גלידה? בכל מקרה, זה הזמן שלכם, קוראינו הנאמנים, להיכנס לפעולה. טקבקו לנו את ההצעות שלכם. אנחנו ננסה להעביר את המועמדים הטובים ביותר לאנשי הוועד האולימפי, אולי תוכלו להכניס בהם קצת היגיון.

   

  הקשיש ממחלבות גד? אולי הפרה של עלית? ולמה לא יעל בר זוהר מהפרסומת של פלפל? קוראים יקרים, זה הזמן שלכם לשחרר את מעוז היצירתיות הטמון בכם. בהצלחה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים