שתף קטע נבחר

גמלאי תנובה נגד ההנהלה: איפה ההטבות שלנו?

2,700 גמלאי החברה טוענים כי הנהלת החברה מתעלמת מהם בדרישתם לתנאי רווחה. "מוצרי תנובה עלו בשנים האחרונות במאות אחוזים אבל השי לחג לגמלאים נשאר אותו דבר כבר 25 שנה". טוענים כי ההטבות ש"נגזלו מהגמלאים במהלך השנים האחרונות מסתכמות בכ-5 מיליון שקל"

גמלאי תנובה יוצאים צאת למאבק גלוי נגד הנהלת החברה לאחר שלטענתם זו מתעלמת מדרישותיהם להשיב להם תנאי רווחה שנלקחו מהם במהלך השנים והשחיקה המתמשכת בהטבות שניתנות להם.

 

 

2,700 גמלאי החברה אותם מייצג משה בנימין אומר כי הוא מעביר מזה למעלה משנה וחצי מכתבים ובהם פירוט דרישות ארגון הגמלאים מהנהלת החברה. לדבריו "ההנהלה מתעלמת מאיתנו. אנחנו לא קיימים עבורם. הם לא מעבירים לנו כספים לפעילויות למען החברים כדי לשתק אותנו".

 

"מוצרי תנובה עלו בשנים האחרונות במאות אחוזים", מוסיף בנימין, "ראינו את זה במחאת הקוטג' בקיץ האחרון, אבל השי לחג לגמלאים נשאר אותו דבר כבר 25 שנה" מציין יו"ר הארגון ומוסיף "ההנהלה גם ביטלה את המפגשים שהיו לנו בערבי החג ואת השי הם נותנים כמה שעות לפני כניסת החג".

 

"הנהלת תנובה נוקטת במדיניות של אפליה לרעה בין ההטבות שלהם זוכים העובדים ובין אלה שמקבלים הגמלאים".

 

על פי חישובים שערך חבר הארגון הארצי ויו"ר ועד הגמלאים של תנובה בצפון, דוד סחייק, ההטבות ש"נגזלו מהגמלאים במהלך השנים האחרונות מסתכמות בכ-5 מיליון שקל בשנה ואת זה אנחנו דורשים להחזיר לנו".

 

מתנובה נמסר בתגובה: "תנובה מכבדת ומוקירה את גמלאי החברה. עם זאת אין בכוונתינו לנהל את מערכת היחסים איתם בתקשורת".

 

נזכיר כי לפני כחודש ועד עובדי החברה הודיע כי יבקש מההסתדרות להכריז על סכסוך עבודה ושביתה - זאת לאחר שתוקף הסכם השכר שלהם הסתיים ביוני 2011 ומאז לא חודש. "עובדי תנובה לא יעמדו מן הצד לראות את בעלי המניות חולבים את הפרה תנובה, בעוד הם נאלצים להסתפק בזרזיפים הניתזים מן הדליים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים