שתף קטע נבחר

חשד: היכתה את בנה כי "סירב לקחת תרופה"

אם מירושלים הודתה בפני מנהלת המעון שבו לומד בנה בן השנתיים כי "היה עליה להשתמש בכוח". בעל ואשה מכפר סבא נעצרו בעקבות חשד לתקיפה הדדית, ובחקירה עלה חשד שהם נהגו לסטור לילדיהם ולחנוק אותם

שני מקרים נוספים של אלימות במשפחה: אם מירושלים חשודה שהיכתה את בנה משום שסירב לקחת תרופה, כדבריה, ואילו הורים מכפר סבא חשודים כי נהגו להכות את ילדיהם.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

המשטרה חושדת כי בני זוג מכפר סבא נהגו להכות את שלושת ילדיהם וגם זה את זה. היום (ד') יבקשו החוקרים להאריך את מעצרם. הבעל בן ה-40 והאשה בת ה-38 נעצרו לאחר שלפי החשד היכו זה את זה בעקבות ויכוח. במהלך החקירה, עלה חשד שפרט לאלימות ההדדית ביניהם, נוהגים השניים גם להכות את ילדיהם, בני 14, 13 ו-12, לסטור להם ולחנוק אותם.

 

אמש נעצרה אם אחרת, בת 30 מירושלים, לאחר שמנהלת המעון שבו לומד בנה הקטן, כבן שנתיים וחצי, הבחינה בכך שפניו חבולות. המנהלת טלפנה באופן מיידי אל האם ודרשה ממנה הסבר לגבי החבלות על פניו של בנה. ממשטרת ירושלים נמסר כי האם טענה שבנה "סירב לקחת תרופות ולכן היה עליה להשתמש בכוח".

 

בעקבות הדברים, הגישה המנהלת תלונה למחלקת הרווחה בעיר, וזו ביקשה ממשטרת ירושלים לעצור את האם. בעקבות החבלות שספג הפעוט, הוא נדרש לטיפול רפואי וכעת מצבו טוב. האם הודתה במעשיה.

 

המשפחה מוכרת לגורמי הרווחה בעיר. לאם יש עבר פלילי בנושאי אלימות ובעקבות המקרה, הוצאו שני ילדיה האחרים, בני 4 ו-5, בצו מן הבית והועברו לגורמי הרווחה, שיבדקו אם גם הם סבלו מאלימות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם מירושלים שחשודה באלימות
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים