שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הילה נחשון עוזבת את "רוקדים עם כוכבים"

  שינויי הפורמט של ריאליטי הריקודים של רשת "רוקדים עם כוכבים", השפיעו על החלטת המנחה הילה נחשון לעזוב את התוכנית אחרי שש עונות. גם אבי קושניר יעזוב ויוחלף בגיא זוארץ

  אחרי שש עונות בהן הנחתה את "רוקדים עם כוכבים" לצד אבי קושניר, הילה נחשון עוזבת את התוכנית. בכך מצטרפת נחשון לאבי קושניר, שיוחלף בגיא זוארץ.

   

  לאור השינויים הרבים שעוברת תוכנית הריקודים בפורמט ובהנחיה, החליטה נחשון שלא להישאר כמנחת התוכנית. יחד עם זאת תישאר פעילה בחיק הזכיינית שמשמשת לה כבית בשנים האחרונות, ובימים אלה היא עובדת על שני פרויקטים נוספים - אחד מהם הוא פרוייקט דוקומנטרי. בעבר כבר הנחתה נחשון דוקו בזכיינית בשם "נשות הכדורגלנים".

   

  אבי קושניר והילה נחשון. שניהם עוזבים (צילום: יוני המנחם) (צילום: יוני המנחם)
  אבי קושניר והילה נחשון. שניהם עוזבים(צילום: יוני המנחם)
   

   

  כאמור לא רק נחשון עוזבת את התוכנית. בהפקת "רוקדים עם כוכבים" החליטו שלא להמשיך עם אבי קושניר ולהחליפו במנחה "הישרדות" גיא זוארץ. ל-ynet נודע כי קושניר טרם קיבל על כך הודעה רשמית, ורק מחר (ה') הוא צפוי להיפגש עם בכירי הזכיינית. בסביבתו של קושניר הביעו זעם רב על ההחלטה שנודעה להם מהתקשורת. עוד נודע כי בזכיינית שוקלים כעת כיצד לפצות את המנחה.

   

  מנגד, גורמים ברשת מסרו כי כבר לפני חודש הוצעו לקושניר מספר הצעות נוספת. לאחר בחינתן, הוחלט שקושניר ימשיך לפרויקטים חדשים, מה שלא יאפשר לו בגלל לוחות זמנים אינטנסיבים להמשיך ולהנחות את התוכנית.

   

  זוארץ, שנבחר להחליף את קושניר, טרם חתם על חוזה, אך במידה והדברים ייצאו אל הפועל יתכן כי ימצא עצמו מככב בו זמנית בשתי תוכניות בערוצים שונים: האחת כאמור כמנחה ריאליטי הריקודים בערוץ 2, ואילו השניה היא כמנחה "הישרדות VIP" בערוץ 10. שתי התוכניות צפויות לעלות למסך באותו הזמן.

   

  בעונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים" ייקחו חלק אורנה דץ, הזמרת אילנית, השחקנית אסתי זקהיים, חברת הכנסת נינו אבסדזה, ראש עיריית בת ים שלומי לחיאני, השחקן שלמה בראבא, דנה עדיני, עמית פרקש, מיקי גבע, גילי מוסינזון כוכב הילדים אסף הרץ, ונועה מימן, בתו של יוסי מימן מבעלי ערוץ 10.

   

  מ"רשת" נמסר בתגובה: "אנו מודעים לעניין הרב סביב העונה השביעית של 'רוקדים עם כוכבים'. כשיהיה מה להודיע, נעשה זאת בהקדם". מסוכנות ADD המייצגת את נחשון סרבו להגיב לידיעה

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  הילה נחשון. מתכוננת לפרויקטים חדשים
  צילום: ירון ברנר
  לאתר ההטבות
  מומלצים