שתף קטע נבחר

מלכת החן, לי-מאי יושיע: "מאושרת בזכייה שלי"

הפעילות הספורטיבית תופסת נתח גדול בסדר היום של מלכת החן. את התכונות שעוזרות לה על המגרש היא מקווה להביא גם לתואר החדש, להיות דוגמנית עסוקה וששמה יהיה מוכר

לי־מאי יושיע (כמעט בת 18) הסתובבה ביום בו נערכה תחרות מלכת היופי במצב רוח טוב. פשוט כי הייתה לה תחושה טובה על העתיד לקרות באותו ערב: "הרבה אנשים סביבי הימרו עלי כאחת הזוכות. אני מאושרת בזכייה שלי, כי בעיני כל תואר מכובד".

 

צילום: ששון משה

 

 

"התברכתי במשפחה נפלאה עם הווי מיוחד"

"יש לי הורים צעירים ודינמיים: אבא שלי הוא איש ממוקד מטרה ואמא שלי היא זן נדיר – מצליחה לשלב בין ניהול העסק המשפחתי לבין ניהול הבית. אני מקווה שירשתי משניהם את התכונות האלה. עד גיל ארבע התגוררתי בגרמניה שם היה לאבא שלי עסק".

 

"מאז שהגענו לארץ אנחנו מתגוררים בירושלים. אני הבכורה בין ארבעה – יש לי שני אחים ואחות שקטנה ממני ב־15 שנה, אבל זה לא משפיע על הקשר החזק בינינו. ובכלל: המשפחה זה הדבר הכי חשוב בעיניי והתברכתי במשפחה נפלאה ותומכת עם ההווי המיוחד לה. אימי ילדה אותי כשהייתה בת 20 והיא החברה הכי טובה שלי ואשת סודי".

 

לי מאי עם כל משפחת יושיע. "הדבר הכי חשוב" (צילום: ששון משה) (צילום: ששון משה)
לי מאי עם כל משפחת יושיע. "הדבר הכי חשוב"(צילום: ששון משה)

 

"אני קפטנית קבוצת כדורעף, תפקיד שמצריך אחריות ומנהיגות"

"אני תלמידת כיתה יב' במגמת חינוך גופני, בבית ספר שדוגל בתגבור לימודי יהדות. אני שחקנית כדורעף כבר שש שנים ומשמשת קפטנית של הקבוצה בה אני משחקת, תפקיד שמצריך אחריות ומנהיגות שבטוח ילוו אותי במסלול שאליו אני שואפת. כשיש לי זמן פנוי ומתאפשר, אני אוהבת לברוח לים עם החברות הכי טובות שלי, לנוח קצת, לשכוח מהכול ובעיקר לשחק מטקות". 

 

"וזה גם המקום להסביר מה פירוש השם שלי: לי־מאי הוא שילוב בין הרצון של אבא שלי לקרוא לי 'לי', לבין הרצון של אמא שלי לקרוא לי 'מאי' (החודש שבו נולדתי). כדי למנוע ריב משפחתי, הושגה הפשרה 'לי־מאי'. אף פעם לא סבלתי מהשם המיוחד שלי, להפך - תמיד הוא עורר תשומת לב ושאלות ואני אוהבת להיות מקורית.

 

עוד על עצמי: "אני פריקית של אוכל ולעולם לא אסרב לשניצל, צ'יפס והמון קטשופ; יש לי אהבה גדולה לכלבים; אני בחורה אופטימית מאוד; אני תמיד משיגה את המטרות שהצבתי לעצמי".

 

לי מאי בטקס. הימרו עליה (צילום: ששון משה) (צילום: ששון משה)
לי מאי בטקס. הימרו עליה(צילום: ששון משה)

 

"ממש מחכה להיות מפורסמת"

"אני מאמינה שהתואר יעזור לי להתקדם בתחום הדוגמנות שמאוד מסקרן אותי. ואני רוצה להיות דוגמנית עסוקה. אני גם ממש מחכה להיות מפורסמת".

 

מה אעשה אחרי התחרות? "אסור לי לשכוח שבחודש אוקטובר אתגייס לצבא, ואני מאוד מקווה שישבצו אותי לתפקיד בתחום הספורט".

 

יש לי חבר: "זהו, שאין לי חבר. אבל אני לא דואגת, הוא יבוא בזמן הנכון".

 

לי מאי יושיע בתצוגת בגדי הים. מקווה לשרת בצבא בתפקיד ספורטיבי (צילום: ששון משה) (צילום: ששון משה)
לי מאי יושיע בתצוגת בגדי הים. מקווה לשרת בצבא בתפקיד ספורטיבי(צילום: ששון משה)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עם הכתר. "תואר מכובד"
צילום: ששון משה
בטקס. עונה לשאלות השופטים
צילום: ששון משה
לי מאי ואמא לימור. חברות
צילום: קובי בכר
נערת שער. רוצה להיות דוגמנית עסוקה
צילום: רונן פדידה
לי מאי. מלכה
צילום: רונן פדידה
לאשה בפייסבוק
מומלצים