שתף קטע נבחר

משנה למנכ"ל הפניקס התפשט בכנס סוכנים

לעיני מאות משתתפים המומים, התפשט המשנה למנכ"ל חברת הביטוח הפניקס, אורן אל-און, והרצה בתחתונים כדי להמחיש לסוכני הביטוח כיצד חברות הביטוח מפשיטות את הסוכן מעמלות. סוכן שצפה: "זה היה מוזר... הייתי מובך בשבילו"

מבוכה בכנס לשכת סוכני הביטוח המתקיים באילת. הסוכנים שהגיעו הבוקר (ה') להרצאתו של אורן אל-און, המשנה למנכ"ל הפניקס, שנשאה את הכותרת "תחתונים – כיצד חברת הביטוח שלך עוזרת לך להיות מלך המכירות", לא ציפו כי גם יזכו להדגמה חיה.

 

במהלך ההרצאה החליט אל-און להמחיש לסוכנים את מצבם, כפי שהוא רואה אותו בעקבות צעדי הרגולציה החדשים שיוזמת הממשלה בשוק הפנסיה. הוא בחר לעשות זאת בכך שפשט את בגדיו ונותר עם תחתונים על הבמה.

 

רצה להמחיש לסוכנים ()
רצה להמחיש לסוכנים

 

"הוא רצה להראות איך שאר חברות הביטוח מפשיטות את הסוכן. הוריד את כל הבגדים ונותר עם תחתונים", סיפר ל-ynet ליאור רוזנפלד, בעל סוכנות ביטוח גדולה בצפון שנכח בהרצאה. "מה שהדהים זה שהוא המשיך ועמד שם עם התחתונים עוד איזה 20 דקות והמשיך להרצות. זה היה מביך, זה היה מוזר... הייתי מובך בשבילו".

 

סוכן אחר אמר ל-ynet כי מיד לאחר שאל-און פשט את בגדיו קמה קבוצה של סוכנים מהמגזר החרדי וגם כאלו שאינם דתיים, ועזבה את האולם. גם מספר סוכנות ביטוח, הביעו תרעומת על המעשה. "בלי לפגוע בו, הוא גם לא דוגמן הבית של קסטרו כך שזה ממש לא היה נעים", הוסיף הסוכן.

 

לדברי הסוכנים, אל-און, שידוע בהתנהלותו הלא שגרתית, רצה להמחיש את המציאות שבה נתונים הן הסוכנים והן חברות הביטוח, על רקע הרפורמות שמובילה הממשלה בשנה האחרונה בשוק הפנסיוני, ובהן קביעת תקרה לדמי הניהול בקופות הגמל וביטוחי המנהלים והגברת הרגולציה והאכיפה.

 

מחברת הפניקס נמסר בתגובה, כי "אורן אל-און ניסה בדבריו היום להביע את ההזדהות העמוקה שלו עם הסיטואציה המורכבת שבה נמצאים סוכני הביטוח, לנוכח הנחיות הרגולציה החדשות הפוגעות במבנה הרווחיות של הסוכנים. לא היתה, כמובן, כוונה לפגוע באיש, ואם חלילה מישהו חש עצמו נפגע, חברת הפניקס מתנצלת על כך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשנה למנכ"ל מתפשט בכנס הסוכנים
מומלצים