שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אפריקה ישראל: 27% זינוק ברווח בשנת 2011

  החברה שבשליטת לב לבייב רשמה בשנה שחלפה זינוק של 54% ברווח התפעולי לרמה של 1.8 מיליארד שקל. ההכנסות ניתרו ב-25% לכ-7.4 מיליארד שקל. עלות שכר המנכ"ל: 7.7 מיליון שקל

  קבוצת אפריקה ישראל, בשליטת לב לבייב, פירסמה הבוקר את דו"חותיה הכספיים לרבעון הרביעי ולשנת 2011 כולה מהם עולה כי הקבוצה הציגה עלייה בכל הפרמטרים. הרווח הנקי בשנת 2011 הסתכם בכ-315 מיליון שקל, לעומת 247 מיליון בתקופה המקבילה אשתקד. זאת, בנטרול רווח של כ-1.45 מיליארד שקל בגין הרישום החשבונאי של הסדר החוב.

   

   

  החברה הציגה זינוק של 54% ברווח התפעולי לכ-1.8 מיליארד שקל, לעומת רווח תפעולי בסך של כ-1.2 מיליארד שקל בתקופה המקבילה אשתקד. הכנסות החברה מהשכרת נכסים והפעלתם עלה ב-52% לכ-672 מיליון שקל, לעומת רווח של 440 מיליון שקל בתקוםה המקבילה אשתקד.

   

  ה-NOI מנכסים זהים עלה ב-4.8% לכ-109.7 מיליון שקל, לעומת 104.2 מיליון שקל אשתקד. לב לבייב, יו"ר אפריקה ישראל, אמר: "אפריקה ישראל וחברות הבת שלה נכנסת לשנת 2012 כקבוצה חזקה ואיתנה יותר הנהנית מיתרות נזילות גבוהות ועם מספר פרויקטים בהקמה באזורים הגיאוגרפיים העיקריים בהם אנו פעילים ונחשבים למובילי שוק.

   

  "אנו משקיעים מאמצים רבים בפעילות של יזמות, פיתוח וחידוש בנייה בארץ, במזרח אירופה וברוסיה ומאמינים ביכולתנו להמשיך בהצלחה את השבחת ערך הקבוצה לטובת כלל בעלי המניות והחוב".

   

  איזי כהן, מנכ"ל אפריקה ישראל, אמר כי שנת 2011 מסתמנת כשנת מפנה עבור אפריקה ישראל במהלכה חזרה להיות קבוצה יזמית. לדבריו, "החברה יישמה את התכנית האסטרטגית שהתמקדה ביזמות ובפיתוח עסקי מואץ, הגדלת הנכסים המניבים על מלאי קיים של קרקעות איכותיות העומד לרשותה ומימוש נכסים שאינם סינרגטיים לפעילותה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בעל השליטה באפריקה לב לבייב
  צילום: אביגיל עוזי
  מומלצים