שתף קטע נבחר
הו, שני. לא רק אשתו של
שני פרידן היא לא רק פנים יפות. ולא רק אשתו של אביב גפן. וגם לא רק אמא (טוטאלית) של דילן בן הארבע וחצי. היא בוגרת כלכלה והנדסה, יש לה תואר שני בדיפלומטיה ואו־טו־טו גם בפסיכולוגיה קלינית, אבל היא עדיין לא יודעת מה תעשה כשתהיה גדולה, "ואולי בכלל הייעוד שלי זה להיות אדם שמחפש", היא אומרת
לצפות באביב גפן מופיע על המסך עם הלשון המושחזת, הציניות, והדעתנות זו בהחלט חגיגה, אבל איך זה לחיות לצידו 13 שנה, לקום איתו בבוקר וללכת לישון איתו בלילה? האישה, שני פרידן, (36) דוגמנית מצליחה מאוד בעברה, שכבר שנים ממעטת להעניק ריאיונות או צילומים, ומעדיפה להתמקד בלימודיה (הבלתי נגמרים) מפנה את כל הבמה למנטור השנון שיש לה בבית.  

 

כתבת: קרן נתנזון, צילום: אמיר לוי, עריכה: שלומי בלבול

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

לצילומי כתבת השער לגיליון פסח של "לאשה", מגיעה משפחת גפן בהרכב מלא: הבעל אביב ודילן בן הארבע וחצי. במקור תוכננו צילומים משותפים שלה ושל דור ההמשך, הדומה לאביו שתי טיפות קלידים של פסנתר, אבל דילן סירב לשתף פעולה מאחר ולא אהב את העובדה שאיפרו את אמא שני ושינו לה את הלוק, מהמראה הטבעי היומיומי שהוא מכיר למראה שיקי ומלא זוהר: " ביום יום מי שמאופר זה אבא", היא מסבירה וצוחקת, "דילן בטוח שבנים שמים לק ובנות לא, כי אני נורא פשוטה ביום יום. הוא לא הסכים להצטלם, הוא לא מוכן הרבה פעמים ואנחנו מכבדים את הפרטיות שלו. בהתחלה הוא רצה ואז לא רצה וזו זכותו".

 

 


 

אז עכשיו הפוקוס הוא רק עליה, למרות שאין לה שום געגועים לימיה כדוגמנית, הצעות לקמפיינים יידחו מבחינתה על הסף כי היא לא מעוניינת להיות מחויבת ומעדיפה להצטלם רק בשביל הכיף. גם לסלבריטאות היא מתייחסת באדישות ורואה בה תוצר לוואי של עשייה מתוקשרת. " לא תראי אותי בפתיחות כמעט, לא כי אני נגד, בגלל שאני לא מבינה מה מעניין בזה. זה אף פעם לא משהו שבער בי, אני לא רוצה להיות שחקנית, לא רוצה להיות מגישה".

 

 


 

אחרי שפרשה מרצון מהסטטוס של קולבית מובילה, מה שכן מעניין אותה הם לימודיה האקדמיים, אותם התחילה אחרי הצבא ומאז היא לא מפסיקה לצבור עוד ועוד תארים. כסטודנטית נצחית היא גורסת ש"הדרך מעניינת יותר מהמטרה", לכן למדה כבר הנדסה, כלכלה, דיפלומטיה ולא שוללת להמשיך לדוקטורט. בימים אלו היא עושה השלמות לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב, ומציינת בהומור שלאור הזוגיות שלה עם גפן כבר "מגיעה לה פרופסורה".

 

 

איך אביב מתנהל במסגרת המשפחתית?

"אביב הוא דמות שונה ממה שנראה על המסך והבמה. הוא אבא נהדר, מאד שותף והוא לפעמים כיתה טיפולית. יש לו מזל שהוא התחתן עם מישהי מאד אדישה ושלא מתרגשת מהשטויות האלו, לרוב משעשע אותי אם יש דרמה או משהו כזה. אני חושבת שהדבר שהיה הכי חשוב לי בבחירת בן זוג לחיים ועל זה לא הייתי מתפשרת זה שיהיה בן אדם טוב, שיהיה חכם, שיהיה רגיש ונדיב, אלו תכונות שאני מאד מעריכה".

 

 


שני פרידן ואביב גפן ביום חתונתם. "אין בינינו סודות" (צילום: עדי כהן צדק)

 

אתם מתכננים להרחיב את המשפחה?

"כולם שואלים אותי את זה, אפילו אנשים זרים באים אלי ואומרים: "מה עם עוד אחד?", "למה לא משמינה?". אלו שתי שאלות שאני לא מבינה. מה אכפת לאנשים? למה נכנסים לי לרחם? אני מניחה שבשלב מסוים כן, אבל אני לא מתחייבת על כמה, לא מתחייבת על מתי ולא מתחייבת על כלום. לאנשים יש תמונה של מה שצריך להיות, ואם לא אצליח לעשות את הבא? אני רוצה בעוד שלב עוד ילד, אבל כנראה שלא עכשיו".

   

מה סוד הזוגיות ארוכת השנים שלכם?

"אין סוד לזוגיות. זה בעיקר כל פעם להגיד שזה מה שרוצים, שזה מה שבחרנו ולדעת שזוגיות זה דבר לא קל, צריך לעבוד עליה וגם לכבד את החופש שלו, את מחלות הנפש שלו והוא את שלי. לא לנסות לשנות".

 


שני פרידן עם אביב גפן. עוד ילד? לא כרגע (צילום: עדי כהן צדק)

צילומים שני פרידן בכתבה:

| צילום: עדו לביא

| ע. צלם: אלי טדסה

| הפקה וסגנון: תמי ארד־ברקאי

| איפור: שירלי ויינר

| שיער: יניב זאדה

| ביגוד: הלנה, גמלא

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "הו, שני. לא רק אשתו של"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שני פרידן. הייתה ונשארה מדהימה
צילום: עדו לביא
שני פרידן עם אביב גפן והילד דילן. משפחה שכזאת
צילום: סטודיו רם וליץ ואלירן אביטל
שני פרידן בתחילת הדרך בצילום אופנה
צילום: מירי דוידוביץ
לאשה בפייסבוק
מומלצים