שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חופשי על הברים: עלילות בונו בארץ הקודש

  אחרי שתפסנו אותו בנמל יפו והבאנו לכם תמונות ראשונות, ליווינו את סולן להקת U2 בונו בהמשך שיטוטיו בישראל. בתוכנית: סבב ברים מכובד במרכז תל אביב, ופיצה

  קבלו את עלילות הבליין התל אביבי מספר אחת: אחרי שפירסמנו כאן לראשונה על ביקורו של סולן להקת U2 בונו בישראל והראינו לכם תמונות ראשונות שלו, התברר שהזמר המצליח ממש לא נבהל מעדר המעריצים והצלמים שחיפש אותו והמשיך לטייל בישראל. אז אחרי שסעד במסעדה בנמל יפו, המשיך הזמר לסבב מכובד במספר ברים בתל אביב, כשביניהם בר האילקה שברחוב דיזנגוף, שם מעריצים רבים התנפלו עליו וביקשו להצטלם איתו. כוכב הרוק נענה לבקשותיהם, והמעריצים הציפו את המייל האדום של ynet בתמונות של הכוכב המדובר. בין המערצים היתה גם מאלפת הכלבים עינב צחובוי, ששתיים תמונותיה אתם מוזמנים לראות כאן למטה, בהמשך.

   

  לא אמרו שיש פה אוהלים באזור? בונו באזור רוטשילד (צילום: ג'קי יעקב) (צילום: ג'קי יעקב)
  לא אמרו שיש פה אוהלים באזור? בונו באזור רוטשילד

   

  מאוחר יותר, המשיך הזמר לרחוב רוטשילד, שם פקד שני ברים כשהוא מלווה בשני שומרי הראש שלו (ושם גם פגש אותו בשנית צלמנו ג'קי יעקב). את הדרך לשם הוא עשה ברכב ואן גדול יחד עם עוד מספר אנשים. עדי ראיה סיפרו ל-ynet כי בונו הגיע לכאן עם אשתו, אליסון סטוארט, וכי השניים הגיעו לכאן לחופשה - אך למרות זאת, אישור רשמי לכך או הוכחה לכך בתמונות של בונו, אין.

   

  טוב, חצי שעה וזזנו לבר הבא. בונו והפמליה (צילום: ג'קי יעקב) (צילום: ג'קי יעקב)
  טוב, חצי שעה וזזנו לבר הבא. בונו והפמליה
   

  בכל מקרה, אחרי הבילוי בברים בתל אביב, עצר רכבו של הכוכב בסמוך לפיצריה על מנת להרגיע את הרעב, אך בונו כנראה שבע מהאהבה של הקהל הישראלי, העדיף שלא לרדת מהרכב ונתן למלוויו לרכוש עבורו את הפיצה. בשעות הקטנות של הלילה, נסעו בונו ואנשיו לכיון ירושלים. כשהשמועה הזאת נפוצה, צלמים רבים החלו להגיע לכותל המערבי בציפייה לצלם את הסולן ליד הקיר הקדוש, אך בשעות הבוקר המוקדמות עזבו את המקום לאחר שהבינו כי הדבר לא יקרה.

   

  חתיכת מזכרת. בונו בתל אביב (צילום: עינב צחובוי) (צילום: עינב צחובוי)
  חתיכת מזכרת. בונו בתל אביב(צילום: עינב צחובוי)
   

   

  בירה, תמונה וזזנו. בונו והמעריצות בתל אביב (צילום: עינב צחובוי) (צילום: עינב צחובוי)
  בירה, תמונה וזזנו. בונו והמעריצות בתל אביב(צילום: עינב צחובוי)

   

  במהלך ביקורו במועדון רדיו EPGB בתל-אביב, פגש בונו את סגן ראש עיריית תל-אביב, אסף זמיר. פמלייתו של בונו, שכללה שלושה חברים ומאבטח אחד, הכירה בין בונו לזמיר והשניים שוחחו במשך מספר דקות. ל-ynet נודע כי בונו שמח לפגוש פוליטיקאי בסביבה לא רשמית. זמיר אמר לו כי אמנים בקנה מידה כמו שלו מסתובבים בעולם ומיטיבים לדבר על שלום במדינות שונות, וכי בתקופה האחרונה הוא מרגיש שישראל נעלמה מהדיון הזה ונקשרת רק לדיונים העוסקים במלחמה. זמיר סיפר ל-ynet כי בונו הסכים איתו והשיב כי שינוי אכן צריך להיעשות.

   

  היום (ג'), בונו אמור לנוח קצת מהפלז'ר ולקיים מספר פגישות. ובכל מקרה, היסטריית בונו לא אמורה להימשך זמן רב, שכן כבר בימים הקרובים מצפה לזמר האירי הופעה בארצות הברית יחד עם שאר חבריו ללהקת הרוק U2.

   

  (צילם ולא קיבל פיצה: ג'קי יעקב)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ומה עם איזה פתק בכותל? בונו בתל אביב
  צילום: ג'קי יעקב
  לאתר ההטבות
  מומלצים