שתף קטע נבחר

"חשפניות בבגדי נזירות רקדו בפני ברלוסקוני"

הדוגמנית אימאן פאדיל העידה במשפטו של ראש ממשלת איטליה לשעבר וסיפרה כי קיבלה ממנו 2,000 אירו בפעם הראשונה שהשתתפה במסיבת "בונגה בונגה" בביתו. "ראיתי שתי נשים לבושות טוניקות שחורות, שעטו צעיפים לבנים ונשאו צלבים. זה הזכיר סצינה בסרט 'הנזירות בלוז' - ואז הן התפשטו"

סילביו ברלוסקוני כבר מזמן לא עומד בראשות ממשלת איטליה, אך משפט המין שלו במילאנו ממשיך לספק כותרות עסיסיות: עדה במשפטו של ברלוסקוני, בו הוא נאשם בקיום יחסי מין עם יצאנית קטינה תמורת תשלום, סיפרה בבית המשפט כי חשפניות לבושות בבגדי נזירות הופיעו באחת המסיבות שארגן ראש ממשלת איטליה לשעבר בביתו.

 

לא יורד מהכותרות:

 

העיתון "דיילי מייל" הבריטי" דיווח היום (יום ב') כי הדוגמנית אימאן פאדיל סיפרה שקיבלה 2,000 אירו מברלוסקוני בפעם הראשונה שהשתתפה במסיבת "בונגה "בונגה" בביתו של ראש הממשלה. פאדיל היה אחת מנשים רבות שהגיעו היום לבית המשפט במילאנו כדי למסור את עדותן במשפט המין של ברלוסקוני.

 

הרקדנית לשעבר קיבלה תפקיד במפלגה של ברלוסקוני. מינטי (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
הרקדנית לשעבר קיבלה תפקיד במפלגה של ברלוסקוני. מינטי(צילום: רויטרס)

 

כרימה אל-מחרוג, שנודעה בשם "רובי שוברת הלבבות", היא היצאנית שעומדת במרכז משפט המין של ברלוסקוני.

ראש הממשלה לשעבר למשפט במילאנו באשמה ששילם בשנת 2010 ל"רובי" כסף עבור מין בזמן שהייתה בת 17. הוא גם נאשם בניצול סמכותו לרעה משום שדאג אישית לשחרורה ממעצר משטרתי לאחר שנחשדה בגניבה. בעת שביקש לשחררה ממעצר, טען ברלוסקוני כי "רובי" היא אחייניתו של נשיא מצרים דאז חוסני מובארק.

  

בעדותה בבית המשפט סיפרה פאדיל כי היא השתתפה בכמה מסיבות בווילת הפאר של ברלוסקוני במילאנו. לטענתה, בלילה הראשון שהגיעה למקום היא ראתה שתי נשים בבגדי נזירות מבצעות מופע חשפנות עבור ראש הממשלה האיטלקי. "הן היו לבושות טוניקות שחורות, עטו על עצמן צעיפים לבנים ונשאו צלבים", היא תיארה את מה שהזכיר לה סצינה בסרט "הנזירות בלוז" בכיכובה של השחקנית האמריקנית וופי גולדברג. "זה היה כמו סצינה מהסרט 'הנזירות בלוז' - ואז הן התפשטו".

 

אחת מה"נזירות" הייתה, לדבריה של פאדיל, ניקול מינטי, רקדנית ושיננית לשעבר שמונתה על ידי ברלוסקוני לתפקיד במפלגתו וזכתה למושב בבית מחוקקים מקומי.

 

פאדיל הוסיפה בעדותה כי נשים אחרות היו לבושות בבגדי קבוצת הכדורגל "מילאן" וחשפה כי היא השתתפה במסיבות ה"בונגה בונגה" כדי להבטיח שתקבל את תפקיד מגישת הטלוויזיה באחת מתחנות הטלוויזיה הנמצאות בבעלותו של ברלוסקוני.

 

פאדיל סיפר שמינטי ואשה נוספת שהייתה לבושה כנזירה בילו את הלילה בווילה של ברלוסקוני, השתתפו במסיבות ה"בונגה בונגה" וקיבלו עוד כסף בתמורה לקיום יחסי מין. בסוף השבוע האחרון דיווח העיתון האיטלקי "קוריירה דלה סרה" כי ברלוסקוני שילם סכום כולל של 127 אלף אירו לשלוש מהעדות במשפט המין שלו, בהן מינט. על פי הדיווח, סכום זה הופקד עם תחילת המשפט נגד ראש הממשלה לשעבר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"כמו סצינה מהסרט ה'נזירות בלוז'". פאדיל
צילום: AFP
שילם לנשים עבור מין? ברלוסקוני
צילום: רויטרס
היצאנית שבמרכז המשפט. "רובי"
צילום: AFP
מומלצים