שתף קטע נבחר

נתניהו ב-100 המשפיעים של השבועון "טיים"

ראש הממשלה הוא אחד המנהיגים האזוריים שנבחרו לרשימה השנתית. את הנימוקים כתב חבר הקונגרס היהודי אריק קנטור: "נתניהו הוא אחד המנהיגים הגדולים בעולם"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא אחד ממאה האישים המשפיעים של 2012 שהרכיב השבועון "טיים". ראש הממשלה נתניהו מופיע זו השנה השנייה ברשימת המאה של טיים. בעוד שבשנה שעברה נמתחה עליו ביקורת של כתב "טיים", הפעם הוא זכה לכתבה עתירת מחמאות של מנהיג הרוב הרפובליקני בבית הנבחרים אריק קנטור, שנבחר לכתוב על ביבי, שאותו הגדיר "אחד המנהיגים הגדולים בעולם".

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

קנטור, יהודי בעל עמדות שמרניות ומקורב לנתניהו, אמר שראש הממשלה הוא "מנהיג חזק ונחוש, שהצטיין בשירות מדינת ישראל לאורך חייו". קנטור מציין את "ההישגים של ביבי בשירותו כחייל, דיפלומט, מתקן כלכלי שנטל על עצמו משימה קשה ומסוכנת פוליטית לאתגר את הסטטוס קוו, ופעמיים ראש ממשלה".

  

חבר הקונגרס הוסיף כי נוכח חוסר היציבות העולם והסכנה הגוברת, "נתניהו ראוי לאשראי על הסבת תשומת לב העולם לאיום שאיראן מהווה על ישראל, ארה"ב והאזור. נתניהו התעמת עם הרדיפה של איראן אחר נשק גרעיני ומימון של טרור". הפוליטיקאי האמריקני קבע: "ברגע מסוכן זה, ראש הממשלה נתניהו הוא המנהיג המתאים לישראל והשותף הנכון לאמריקה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שנה שנייה ברציפות. נתניהו
צילום: חיים צח
גם הנשיא אובמה ברשימה
צילום: פיט סאוזה, הבית הלבן
מומלצים