שתף קטע נבחר

ארה"ב: ירתה למוות באם וחטפה את בנה התינוק

קלה מארי קולדן בת ה-28 יצאה מבדיקה במרפאת ילדים לעבר רכבה. כשהגיעה למגרש החנייה היא נכנסה לעימות מילולי טעון עם אשה במכונית לקסוס וזו ירתה בה כמה פעמים, חטפה את בנה בן השלושה ימים ודרסה אותה. מה קרה לתינוק?

תינוק בן שלושה ימים נחטף אמש (יום ג') מאמו הגוססת לאחר שנורתה מחוץ למרפאת ילדים בפרבר של יוסטון, טקסס. חוקרי המשטרה מסרו כי היורה נמלטה עם התינוק במכונית הלקסוס שלה המוכתמת דם. התינוק נמצא רק כעבור כמה שעות כשהוא בריא ושלם.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

התובע המחוזי של מחוז מונטגומרי, ברט ליגון, מסר כי התינוק נמצא בשעה שמונה בערב שעון מקומי, כשש שעות לאחר שאמו קלה מארי גולדן בת ה-28 נורתה למוות בעקבות עימות מילולי טעון במגרש חנייה. התובע לא מסר היכן בדיוק נמצא התינוק. "הילד בריא. אביו נמצא בדרכו לפגוש אותו", אמר ליגון לסוכנות הידיעות AP. לדבריו, נעצר אדם אחד בחשד למעורבות בפרשה, אך לפי שעה לא הוגש כל כתב אישום.

 

גולדן עזבה את מרפאת הילדים לאחר בדיקה שגרתית של בנה התינוק קיגאן. כשהגיעה למגרש החנייה היא נכנסה לעימות מילולי עם אשה שהחנתה את רכב הלקסוס שלה בסמוך לרכבה. כך מסר השריף של מחוז מונטגומרי דן נוריס.

 

לדברי השריף, עדי ראייה מסרו כי האשה שהתווכחה עם גולדן ירתה בה מספר פעמים, לקחה את התינוק ונמלטה מהמקום, לא לפני שפגעה עם הרכב בגולדן שצעקה "התינוק שלי" וניסתה לתפוס את המכונית.

 

ג'ושוע ג'סון סיפר כי היה בתוך המרפאה ביחד עם חברתו בעת ששמע את היריות. לדבריו, הוא ראה את מכונית הלקסוס חונה ליד מכוניתה של לוגן, אך מאוחר יותר ראה שהיא נעלמה ושאשה שוכבת באותה נקודה שבה חנתה הלקסוס. "חשבתי שהיא פשוט התעלפה, ואז מישהו רץ לכאן ואמר 'ירו במישהו'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האם שנורתה צעקה "התינוק שלי"
צילום: AP
מומלצים