שתף קטע נבחר

הקיסרית שרית

גם כשהפוקוס עליה באופן תמידי, נראה ששרית חדד יודעת לתמרן בין הדמות הציבורית לבין חיים רגועים בשכונה שקטה. אז איך היא מצליחה להיות בקדמת הבמה, ומצד שני להישאר מסתורית? שאלנו אותה על השינוי בסגנון הלבוש, למה היא לא מגיעה לאירועי השקה? ומתי יש לה זמן לעצמה?

שרית חדד לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה בה יצאה לבלות כמו כולם, עם הקצף והפטישים של יום העצמאות. גם השנה היא צפוייה להתנייד בערב החג ממקום למקום כדי להופיע בפני ההמונים ולמחרת תחתום את חגיגות יום הולדתה ה-64 של מדינת ישראל, באילת.

 

העבודה הקשה, ההתמדה והכישרון לאורך השנים הן הסיבות שהשאירו אותה בפסגת הזמר הישראלי, ומיתגו אותה כחביבת הקהל.

 

 

לראיון לכתבת השער בלאישה, היא מגיעה כשהיא עדיין מבושמת וגאה מהניצחון של קטלין רייטר אותה ליוותה כמנטורית בתוכנית The voice, במהלך שלושת החודשים בהם עבדו יחד באופן אינטנסיבי עד הזכייה המשמחת, וכעת מחוויית טיפוח הדור הבא נותר טעם מתוק. "זה היה מפרה מאד", היא מספרת על הסט, "זו הפעם הראשונה שאני עובדת עם זמרים, מלווה אותם, מטפחת אותם, מאמינה בהם. זו הייתה חוויה שלא אשכח בחיים".

 

השינוי התדמיתי של שרית  (צילום: אוהד רומנו) (צילום: אוהד רומנו)
השינוי התדמיתי של שרית (צילום: אוהד רומנו)

 

לא צריך יותר ממבט כדי להבחין בשינוי שחדד עברה, לא רק כשהופיעה בפריים טיים לצד אביב גפן, שלומי שבת ורמי קליינשטיין. היום היא ממוקמת בלב המיינסטרים, ובקרוב תוציא את האלבום ה-21 במספר, בו המוסיקה חוצה גבולות בין מזרח ומערב.

 

מבחורה ביישנית ומופנמת שמרגישה בנוח בעיקר על הבמה, על גבי המסך היא חשפה אישיות חמה, מלאת ביטחון ובעלת הומור עצמי. מבחינה חיצונית היא הפכה מעודכנת אופנתית, אמרה שלום ולא להתראות לתלתלים, אימצה גזרה חטובה בעזרת רכיבה מרובה על אופניים והרבה מודעות להופעה החיצונית בעזרתה של הסטייליסטית הצמודה ליאת אשורי. "אני מאד שלמה עם עצמי היום" היא מאשרת בחיוך את תיאור המהפך.
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מעודכנת אופנתית. שרית חדד
צילום: אוהד רומנו
צילום: דודי חסון
זה התחיל בפרידה מהתלתלים
צילום: דודי חסון
לאשה בפייסבוק
מומלצים