שתף קטע נבחר

ארז אפרתי מתחרט: אני אשם, גרמתי לה נזק

במשפט הנזיקין נגדו, הפתיע מאבטח הרמטכ"ל לשעבר, שמרצה עונש מאסר על תקיפה מינית, גם את פרקליטיו: "בהתנהלותי חסרת האחריות הבאתי עצמי לאובדן שליטה וגרמתי לנזק ולפגיעה בנפשה ובגופה של הקורבן". היא דורשת פיצוי של יותר מ-3 מיליון שקל. אפרתי הודיע שאין לו אפילו מקצת הסכום

דרמה מפתיעה במשפט תביעת הנזיקין נגד ארז אפרתיבמהלך הדיון שהתקיים הבוקר (יום ג') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב הפתיע אפרתי את הנוכחים באולם הדיונים, אפילו את עורכי דינו, כשלקח אחריות על מעשיו וביקש סליחה. "אני רוצה לומר שאני אשם, אני אשם ואני אחראי לנזק שגרמתי לקורבן ולבני משפחתה". 

 

פרשת ארז אפרתי - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

אפרתי, מאבטח הרמטכ"ל לשעבר, הורשע במסגרת הסדר טיעון בניסיון למעשה סדום ובתקיפה בתום מסיבת הרווקים שלו, ונידון לשמונה שנות מאסר. הוא אף ערער על העונש שלטענתו היה חמור מדי. לפני מספר חודשים הגישה א', הקורבן, תביעת נזיקין בסכום של יותר מ-3 מיליון שקלים בגין הנזקים שנגרמו לה באותו האירוע. לטענתה, היא סובלת מאז מסיוטים ומתקשה לתפקד.

 

אפרתי מובל לדיון, היום בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אפרתי מובל לדיון, היום בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)
 

היום הגיע אפרתי מבית הסוהר להעיד במשפט. עד כה הוא ניסה להמעיט בערך המקרה והכחיש, אולם הבוקר הפתיע את הנוכחים באולם: "בהתנהלותי חסרת האחריות הבאתי עצמי לאובדן שליטה וגרמתי לנזק ולפגיעה בנפשה, בגופה של הקורבן. איני צריך מומחים שיאשרו את זה, או חלילה שינסו לסתור את זה. די לי בעדותה של הבחורה המסכנה, די לי בזיכרונות שמחזיקים בראשי".

 

אפרתי המשיך בווידויו המפתיע: "אני מודיע ברגע זה, וסליחה אם אני מפתיע את עורך דיני, אין מחלוקת בהליך המשפטי, מבחינתי אין מחלוקת. אני לא מתכוון לסתור או להמעיט בחומרת הנזק. אני אקבל כל החלטה של בית המשפט, וכל סכום שינקוב, אינני יודע אם יש סכום שיכול לכסות את הנזק הנפשי שגרמתי".  

 

ארז אפרתי, היום. "הלוואי והייתי יכול לשלם" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ארז אפרתי, היום. "הלוואי והייתי יכול לשלם"(צילום: מוטי קמחי)

 

אפרתי מבין כי משמעות דבריו עלולה להיות תשלום של פיצוי כספי גדול: "בעוד שאין מחלוקת לגבי הנזק והתשלום הכספי שצריך להיות כדי לפצות בצורה כלשהי את הקורבן, הרי המציאות היא והעובדות הן שהלוואי והייתי יכול לשלם

ולו עשירית מהסכום שמבוקש, שאני מאמין שהוא מגיע לה. בעברי הייתי מאבטח, לא הרווחתי מיליונים ומעולם לא היו לי נכסים, אפילו 150,000 שקלים ששילמתי בהליך הפלילי כללו את כל חסכונותיי ותוספת הלוואות מקרובי משפחה שבקושי הצלחנו לגרד ומחברים שאז עוד היו לי".

 

בסוף דבריו פנה אפרתי לרחמי בית המשפט: "אני לא יודע איך הדברים עובדים, אני מציע שבית המשפט יבחון מה יש לי בדרכים שבית המשפט יודע לעשות. אני רוצה לתת מה שאני יכול. אני יודע שהסליחה שלי לא שווה הרבה עכשיו, אני לא יכול לעשות טוב". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני אשם. ארז אפרתי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים