שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

אלי ישי: יאיר לפיד? כמו הזאב בכיפה אדומה

יו"ר ש"ס סבור שמנהיג המפלגה החדשה "למד לקח מאביו", אבל משוכנע ש"לפיד מנסה להסתיר את כל השיניים והשנאה". הסקרים שמנבאים לש"ס ירידה במספר חברי הכנסת, לא מטרידים את ישי: "ש"ס תתחזק ותעלה במספר המנדטים"

"לפיד מתנהג כמו הזאב בסיפור כיפה אדומה. הוא מנסה להסתיר את כל השיניים והשנאה". על-רקע פתיחת הקמפיין של מפלגת "יש עתיד", התייחס הערב (יום ה') יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, לאיש שעומד בראש המפלגה החדשה, יאיר לפיד.

 

לקראת בחירות - דיווחים אחרונים ב-ynet:

בגלל האבל על אביו: דרעי משהה את ההכרזה

ברשימת מפלגת לפיד: רוני סומק וג'ודוקא אולימפי

 

במהלך טקס קבלת אזרחות כבוד מטעם המועצה האזורית חוף אשקלון, אמר השר ישי כי "ברור שלפיד פועל בצורה שונה מאביו זכרונו לברכה. הוא למד ממנו לקח ופועל בצורה קצת שונה. הוא אמנם אנטי-חרדים עד הסוף, אבל הוא לא פועל בצורה קיצונית, כי אם הוא היה מבליט את זה, אז הוא ישלם במנדטים. שינוי התרסקה בגלל השנאה".

 

על האפשרות שש"ס תמצא את עצמה מתמודדת על קולות הבוחרים מול יו"ר המפלגה לשעבר אריה דרעי, אמר ישי כי "בעזרת השם, בבחירות הבאות ש"ס תהיה חזקה ומאוחדת וגם תעלה במספר המנדטים שלה".

 

על השאלה האם אמירתו "ש"ס מאוחדת" תכלול גם את דרעי, השיב ישי כי "מאוחדת זה עם כל מי שמעוניין. כבר אמרתי הרבה דברים על הנושא. שילפו אותם מהארכיון, כולם נכונים וטובים".

 

על הסקרים שמנבאים לש"ס צניחה במספר המנדטים אמר ישי כי "לאורך ההיסטוריה לפני הבחירות, הסקרים מנבאים לש"ס מעט מנדטים ואחריהם רואים עלייה משמעותית, כך שאני מאוד שמח על הסקרים האחרונים. אני יודע שכשהסקרים נמוכים, הפעילים עובדים טוב ולכן אני מעדיף לבחון את הסקרים מספר ימים לפני הבחירות ולא ארבעה חודשים לפניהן".

 

המועצה האזורית חוף אשקלון העניקה לשר ישי את אזרחות הכבוד על תרומתו ועזרתו לאורך השנים ועל התייחסותו המיוחדת למפוני גוש קטיף שמתגוררים בתחומי המועצה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השר אלי ישי
צילום: גור דותן
"הוא לא פועל בצורה קיצונית". לפיד
צילום: עופר עמרם
מומלצים