שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אלון בן דוד ועמנואל רוזן יגישו את "השבוע"

  שני העיתונאים הוותיקים אלון בן דוד ועמנואל רוזן הופקדו על מהדורת "השבוע" בערוץ 10. נסלי ברדה שמילאה את מקומו של גיא זהר בתוכנית, תתמקד ב"היום שהיה"

  עכשיו זה סופי: כפי שדיווחנו בעבר, אלון בן דוד יגיש את מהדורת "השבוע" בערוץ 10 יחד עם עמנואל רוזן. בכך מסתיים סבב המינויים בחדשות 10, לאחר פרישתו של יעקב אילון, ומינויה של תמר איש שלום למגישה המרכזית. המהדורה החדשה תעלה לאוויר בעוד מספר שבועות כשלצד השניים יישבו פאנל פרשנים ואורחים.

   

  בן דוד, הפרשן הצבאי של הערוץ, שעוד קודם לכן שימש באותו התפקיד בערוץ 1, יגיש את מהדורת שישי יחד עם רוזן שחזר השנה לערוץ 10 כפרשן המדיני, לאחר שישימש באותו התפקיד במשך מספר שנים בערוץ 2. בעבר הגיש רוזן את "אולפן שישי" לצד גדי סוקניק.

   

  עמנואל רוזן. חזר הביתה (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  עמנואל רוזן. חזר הביתה(צילום: ענת מוסברג)

   

  נסלי ברדה, שהגישה את המהדורה מאז פרש ממנה גיא זהר, תיקח מעתה חלק פעיל יותר בתוכנית "היום שהיה". כידוע, מנחה "היום שהיה" גיא זהר, הצטרף לאחרונה למהדורה המרכזית והוא מחליף את תמר איש שלום אחת לשבוע.

   

  כעת, כל נותר שנותר לצפות לו הוא החלטה לגבי זהות המגיש של "אולפן שישי" בערוץ 2. ל-ynet נודע כי על אף שדני קושמרו הודיע כי אינו מעוניין בתפקיד באופן קבוע, גוברים הסיכויים כי הוא ייקח על עצמו את התפקיד. במידה וכך יהיה, ייאלצו בחברת החדשות למצוא לו מחליף לחדשות השבת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איציק בירן
  אלון בן דוד. מצטרף לעמנואל רוזן
  צילום: איציק בירן
  לאתר ההטבות
  מומלצים