שתף קטע נבחר

חשד: צעירה נאנסה באכזריות בחניון בלב ת"א

המשטרה פתחה במצוד אחר גבר החשוד כי תקף צעיר בחניון גן העיר בתל אביב הצמוד לעירייה, הכריח אותו לקיים יחסי מין עם הצעירה שהייתה עמו בשירותים הציבוריים - ואז אנס אותה בעצמו. על פי החשד, הוא איים על השניים בחפץ קהה

האלימות בסופי השבוע ממשיכה להשתולל. המשטרה חושדת כי אדם תקף הלילה (שבת) צעיר וצעירה כבני 18 במרכז תל-אביב. על-פי החשד, הוא איים על השניים בחפץ קהה, תקף את הצעיר, דרש ממנו לקיים יחסי מין עם הצעירה - ואז ביצע בה את זממו. לאחר מכן נמלט מהמקום. כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירה, ועורכים מצוד אחר החשוד, שטרם נעצר. הצעיר והצעירה פונו לבית החולים וולפסון בחולון לקבלת טיפול רפואי.

 

ימים של אלימות - כתבות אחרונות ב-ynet

מוכר בחנות אביזרי טלפון נדקר למוות בנתניה

ליד מקום הרצח: אשה נדקרה בבאר שבע

פליט סודני נאשם באונס תלמידת התיכון בווילה

 

חניון "גן העיר" בתל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
חניון "גן העיר" בתל אביב(צילום: מוטי קמחי)

 

על פי החקירה הראשונית, נראה שהשניים הגיעו ב-4:00 לפנות בוקר לחניון הצמוד לעיריית תל אביב כדי להוציא את רכבם. החשוד ארב להם במקום, וניצל את השעה ואת העובדה כי לא היה איש מלבדם במקום.

 

במשטרה סבורים כי האנס הכריח את השניים באיומי חפץ קהה להיכנס לשירותים הציבוריים שבמקום, ושם על פי החשד תקף מינית את הצעירה.

 

המשטרה מחפשת אחר החשוד באונס (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
המשטרה מחפשת אחר החשוד באונס(צילום: מוטי קמחי)

 

הוכנסו תחת איומים לשירותים הציבוריים (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הוכנסו תחת איומים לשירותים הציבוריים(צילום: מוטי קמחי)

 

המקרה מצטרף לשורה ארוכה של חשדות ואישומים על עבירות מין בימים האחרונים. שלשום הגישה הפרקליטות כתב האישום נגד מוחמד פאדול, פליט סודני, שבו נטען כי אנס בווילה תלמידת תיכון במהלך מסיבה פרטית של התלמידים. לפי האישומים, התלמידה שהייתה שיכורה הגיעה לחדרו של פאדול, נשכבה לצדו ואז פאדול ניצל את שכרותה ואנס אותה. 

 

לפי החשד, התוקף ניצל את העובדה כי החניון שומם בלילה (צילום: אלי סניור) (צילום: אלי סניור)
לפי החשד, התוקף ניצל את העובדה כי החניון שומם בלילה(צילום: אלי סניור)

 

 

לפני שלושה ימים הותר לפרסום כי ראש העיר קריית מלאכי, מוטי מלכה, חשוד באונס אחת העובדות. מלכה, שנעצר עם בנו, עם ממלא מקומו ועם חמישה אחרים, חשוד כי אנס את העובדת, ביצע מעשה סדום, תקף אותה והטריד אותה מינית. בנוסף, הוא חשוד כי סחט באיומים חבר מועצה ולקח שוחד מקבלן שמעניק שירותים לעירייה.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החניון צמוד לעיריית תל אביב
צילום: אלי סניור
מומלצים