שתף קטע נבחר

אחיו של הנרצח בנתניה: "הוא מת לי בידיים"

"הם באו ורדפו אחרינו עם סכין ובקבוק. ברחנו והם תפסו אותנו ברחוב", שיחזר אחיו של ולאדיסלב פיסחוב, שנדקר אתמול למוות בנתניה. האב: "איך אפשר להרוג ככה בן אדם?"

אחיו של ולאדיסלב פיסחוב, בן 29 מחדרה, שנדקר למוות אתמול בנתניה, סיפר היום (שבת) על רגעיו האחרונים של אחיו. "אחי היה על המדרכה פצוע ואני חיבקתי אותו. הוא מת לי בידיים", הוא אמר בכאב.

 

עוד על הרצח בנתניה:

הרצח בנתניה: "רצח מיותר על שטויות"

אזרח תפס את הדוקר: "תקפו בבקבוק ובסכין"

 

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בין שני האחים החשודים, בני 44 ו-25, לבין הנרצח הייתה כנראה היכרות מוקדמת. במשטרה מעריכים כי הרקע לרצח הוא סכסוך עסקי שטיבו עדיין אינו ברור בשל העובדה שלמשטרה נמסרו גירסאות רבות. אחד החשדות של המשטרה הוא ששני האחים הגיעו להתלונן בפני המוכר בחנות על מוצר פגום שמכר להם, ואז התגלע הוויכוח שהידרדר לרצח.

 

זירת הרצח בנתניה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
זירת הרצח בנתניה(צילום: עידו ארז)

 

שלום, אחיו של ולאדיסלב ושותפו לעסק, אמר כי הוא לא מאמין שאחיו נרצח. "זה היה לפני סגירת החנות", הוא סיפר. "הם באו ורדפו אחרינו עם סכין ובקבוק. ברחנו והם תפסו אותנו ברחוב. אחי היה על המדרכה פצוע ואני חיבקתי אותו". עדי ראייה סיפרו כי האח החזיק את הנדקר וצעק: "אל תמות לי. תישאר איתי".

 

האח סיפר כי ולאדיסלב היה אדם מיוחד עזר לכולם. "אני אוהב אותו וכך גם אחותי אלינור, אבא סרגיי ואחי אלברט. לא נשכח אותו לעולם. הוא יקר לנו ותמיד יישאר לנו בלב. זו אבידה גדולה לנו. הוא היה אדם אמיתי וישר. כל החיים עזר לאנשים, נתן כבוד לאנשים, כולם אהבו אותו מאוד".

 

ולאדיסלב התגורר יחד עם בני משפחת בחדרה. חבריו סיפרו כי לא הסתבך אף פעם עם החוק. האבא סרגיי סיפר בבכי: "הוא היה בן זהב. החזיק את כל המשפחה. היה כמו אבא לכולם. איזה בחור. הוא עזר לכולם". האב אמר כי הוא לא מבין מדוע בנו נרצח: "איך אפשר לעשות דבר כזה לבן שלי. אני מתתי יחד איתו". הוא הוסיף: "באנו לישראל, כי חשבנו שפה יותר טוב ופה אפשר לחיות בשקט וזה מה שקרה לנו. איך אפשר להרוג ככה בן אדם?"

 

במשטרה ממשיכים לחוקר את הרצח. שני האחים החשודים נמצאים במעצר. האח הגדול, החשוד כי הוא זה שדקר למוות, טוען בחקירתו כי מדובר בהגנה עצמית. לפנות בוקר הוא נלקח לזירת הרצח על מנת לשחזר אותו, אך השחזור לא הושלם. במשטרה ממשיכים לחקור ולגבות עדויות ולהצליב אותן עם טענות שני האחים החשודים. שני החשודים יובאו היום בערב לבית המשפט השלום בראשון לציון, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
ולאדיסלב פיסחוב
צילום: עידו ארז
שוטרים בזירת הרצח
צילום: עידו ארז
מומלצים