שתף קטע נבחר

קללת קנדי: "אשת אחיין הנשיא התאבדה בתלייה"

מארי קנדי, שהסתבכה בעבר עם רשויות החוק בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים, נמצאה מתה בביתה בניו יורק. "היא העניקה השראה למשפחה שלנו עם טוב הלב, האהבה והנשמה העדינה שלה", מסר בעלה בנפרד רוברט פ' קנדי ג'וניור, בנו של רוברט קנדי המנוח ואחיינו של הנשיא המנוח ג'ון פ' קנדי

קללת "המשפחה המלכותית" של ארצות הברית היכתה שוב? מארי ריצ'רדסון קנדי, אשתו בנפרד של רוברט פ' קנדי ג'וניור נמצאה הלילה (יום ה') מתה בביתה בעיר ניו יורק. קנדי הייתה בת 52 במותה. סיבת המוות עדיין לא נמסרה, אך מקור משטרתי המקורב לחקירה אמר לאתר החדשות The Journal News שקנדי התאבדה בתלייה.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

בהודעה שפרסם ראש לשכתו של רוברט קנדי ג'וניור נמסר כי האדריכלית מארי קנדי "העניקה השראה למשפחה שלנו עם טוב הלב שלה, האהבה שלה, הנשמה העדינה שלה והנפש הנדיבה". "מארי היא חברה אמיתית, אדריכלית מוכשרת ביותר, פעילה למען עיצוב אקולוגי שהעצימה את עיצוביה עם סגנון משובח", מסרה משפחתה של המנוחה.  

 

בני הזוג נישאו ב-1994. מארי ורובט קנדי עם שלושה מילדיהם (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
בני הזוג נישאו ב-1994. מארי ורובט קנדי עם שלושה מילדיהם(צילום: רויטרס)

 

מארי ריצ'רדסון קנדי נישאה בשנת 1994 לרוברט קנדי ג'וניור, עורך דין ידוע בתחום הסביבה, בנו של הסנאטור המנוח רוברט (בובי) קנדי ואחיינו של הנשיא המנוח ג'ון פ' קנדי. לשניים יש ארבעה ילדים, הצעיר שבהם נולד ביולי 2001. לרוברט קנדי ג'וניור יש עוד שני ילדים מנישואים קודמים.

 

"נפש קורנת ויצירתית"

"אנו מצטערים מאוד על מותה של אחותנו האהובה מארי, שהנפש הקורנת והיצירתית שלה ודאי תחסר לאלה שאהבו אותה", נמסר בהודעת משפחתה מפי עורך הדין קרי לורנס. לורנס ייצג בעבר את קנדי באחד המשפטים שבו נאשמה בנהיגה תחת שכרות. "לבנו יוצא אל ילדיה שאותם היא אהבה ללא סייג".

 

מארי קנדי הסתבכה בעבר כמה פעמים עם רשויות החוק בגלל שימוש בסמים ושתייה מופרזת של אלכוהול והיא נעצרה פעמיים על ידי המשטרה בערך באותה תקופה שבה הגיש בעלה בקשה לגירושים ב-2010.

 

הייתה פעילה למען עיצוב אקולוגי. ביתה בניו יורק של מארי קנדי (צילום: AP Photo/The Journal News, Matthew Brown) (צילום: AP Photo/The Journal News, Matthew Brown)
הייתה פעילה למען עיצוב אקולוגי. ביתה בניו יורק של מארי קנדי(צילום: AP Photo/The Journal News, Matthew Brown)

 

קנדי נעצרה לראשונה ב-15 במאי 2010 בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול לאחר ששוטר הבחין בה נוהגת ברכבה על שפת המדרכה בסמוך לביתה בבדפורד. נוסע נוסף שהיה עמה היה כלבה ובבדיקת דם שנערכה לה נמצאה רמת אלכוהול של 0.11 אחוזים. הרמה המותרת היא 0.08 אחוזים. בעקבות האירוע נשלל רישיונה של קנדי ל-90 יום.

 

מאוחר יותר באותה שנה הוגש כתב אישום נוסף נגד קנדי בגין נהיגה תחת השפעת סמים. כתב האישום בוטל ביולי 2011 לאחר שהשופט אמר כי הנאשמת לא ידעה שהתרופות שהיא נטלה יפגעו ביכולתה לנהוג ברכבה.

 

הסימנים הראשונים לבעיות שמהן סבלה קנדי נרשמו עוד ב-2007, אז הסיע רוברט קנדי ג'וניור את אשתו לבית חולים כדי לקבל טיפול בשל בעיות השתייה שלה, אולם היא התנגדה לו וברחה ממכוניתם. כך דיווח אתר החדשות the Journal News בהתבסס על התיקים שלה במשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מארי קנדי
צילום: AP
משפחה מיוחסת. ג'ון, רוברט וטד קנדי
צילום: AP
מומלצים