שתף קטע נבחר

אישום: תקף אפריקנים ויצר "משרפות" בבתיהם

חיים מולא, תושב שכונת שפירא, נאשם בהשלכת בקבוקי תבערה לדירות ולחצר גן ילדים של מבקשי מקלט בתל אביב. הפרקליטות ביקשה מעצר עד תום ההליכים: אכזריותו מעידה על מסוכנותו

"הנאשם יצר מעין משרפות בבתיהם של מבקשי מקלט" - כך טוענת פרקליטות המדינה בכתב האישום שהוגש היום (ה') נגד חיים מולא, שנעצר בחודש שעבר בחשד שהשליך בקבוקי תבערה לדירות ולגן ילדים של אפריקנים המתגוררים בשכונת שפירא בתל אביב. כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, מייחס למולא הצתה והיזק בזדון.

 

הנאשם חיים מולא. "מעשיו אכזריים" (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הנאשם חיים מולא. "מעשיו אכזריים"(צילום: מוטי קמחי)

 

גן הילדים בשכונת שפירא, בבוקר אחרי ההצתה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
גן הילדים בשכונת שפירא, בבוקר אחרי ההצתה(צילום: מוטי קמחי)

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

על פי כתב האישום, מולא (20) הצטייד בבקבוקי תבערה שיוצרו מבקבוקי זכוכית ופיסות בד. הוא הצית שני בקבוקים באמצעות תזקיק פחמימני בינוני והשליך אותם בוערים אל תוך מסדרון המוביל לדירה בשכונת שפירא,

שבה שהו באותה עת שלושה בוגרים ותינוקת.

 

לאחר מכן, נטען בכתב האישום, השליך מולא בקבוק תבערה בוער לחצר הדירה, וכתוצאה מהאש שפרצה נשרפו שתי מיטות ובגדים. לאחר מכן המשיך הנאשם וזרק בקבוק תבערה לדירה המשמשת גן ילדים והצית את החצר שלה.

 

בפרקליטות מבקשים לעצור את מולא עד תום ההליכים, ולטענת עו"ד יוגב הילה מפרקליטות מחוז תל אביב, אכזריותו ותעוזתו הרבה מצביעות על מסוכנותו הבלתי ניתנת לריסון. "מעשיו של הנאשם מאופיינים באכזריות, עת יצר מעין משרפות בבתיהם של מבקשי המקלט", נטען. "ייחודיותה של עבירת ההצתה מלמדת כי רק בדרך נס לא קיפחו בני אדם את חייהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מולא. מואשם בהצתה והיזק בזדון
צילום: ירון ברנר
מומלצים