שתף קטע נבחר

הותר לפרסום: 3 אריתריאים חשודים באונס בת 15

שלושה אזרחים זרים נעצרו בחשד שתקפו נער ונערה ביום העצמאות בדרום תל אביב. לפי החשד, שניים אנסו את הנערה והשלישי מנע מבן זוגה לסייע לה. הם גם שדדו כסף ותכשיטים

שני אזרחים אריתריאים נעצרו בחשד שאנסו נערה בת 15 ביום העצמאות בדרום תל אביב, חברם חשוד שתפס את בן זוגה ומנע ממנו לסייע לה - כך הותר היום (ה') לפרסום. השניים הותקפו בזמן ששבו מבילוי. בנוסף, נגנבו מהם כסף ותכשיטים.

 

בתחילה סברה המשטרה שמדובר בניסיון אונס בלבד, אולם כעת היא מגדירה את האירוע כאונס. בתום חקירה אינטנסיבית, הצליחו חוקרי מרחב יפתח לאתר שלושה נתינים זרים - אחד בן 24 ושניים בני 18 - אשר מתגוררים באזור התחנה המרכזית ולפי החשד ביצעו את המעשה. נגד השלושה יוגש כתב אישום בימים הקרובים.

 

אחד החשודים בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אחד החשודים בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)

 

במשטרת מרחב יפתח, בפיקודו של ניצב-משנה דוד גז, הוקם צוות חקירה מיוחד אשר הצליח לעלות על עקבותיהם של החשודים במעשה ועצר אותם כבר לפני למעלה משבוע. מאז נוהלה החקירה תחת צו איסור פרסום, עד אשר הצליחו החוקרים לאסוף די ראיות נגד השלושה ולקבל את אישור הפרקליטות להגשת כתב אישום חמור נגדם. היום התיר בית משפט השלום בתל אביב לפרסם את הפרשה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

מהחקירה עלה שבני הזוג בילו במועדון באזור התחנה המרכזית החדשה. בסמוך ל-4:30 בבוקר הם יצאו מהמועדון והלכו ברחוב שיבת ציון. על פי החשד, החשודים התנפלו על הנער והנערה, תפסו את הנער ושניים מהם אנסו את הנערה לנגד עיניו בחצר האחורית של אחד הבניינים.

 

אונס בחצר האחורית (צילום: אמיר לוי) (צילום: אמיר לוי)
אונס בחצר האחורית(צילום: אמיר לוי)

 

לטענת המשטרה, בידיה ראיות חזקות הקושרות את השלושה לאירוע. אחד מהם אף הודה ושיחזר לעיני המצלמות את המקרה. מפקד מרחב יפתח, ניצב-משנה גז: "חקרנו עשרות אנשים בפרשה הזאת, יש לנו את כל הראיות בשביל הפרקליטות על מנת להגיש כתב אישום".

 

האירוע הזה מצטרף לשורת מקרי אלימות ותקיפות מיניות שבהם היו מעורבים אזרחים

אפריקנים, אשר גרמו לתסיסה בקרב תושבי דרום תל אביב, שיצאו להפגין במחאה על אוזלת ידה של המדינה אשר מאפשרת את המשך שהותם של הפליטים ברחובות.

 

לפני יומיים נעצרו ארבעה אזרחים זרים מאפריקה בחשד שאנסו צעירה בת 19 בחניון בדרום תל אביב. מעצרם של הארבעה, שהכחישו את המיוחס להם, הוארך בשישה ימים. אתמול הואשם אזרח סודני באונס ושוד של אשה בשכונת התקווה בדרום העיר.

 

היום הוגש כתב אישום חמור נגד חיים מולא, צעיר תושב דרום תל אביב, בגין השלכת בקבוקי תבערה לעבר דירות וגן ילדים של מבקשי מקלט. בפרקליטות טענו כי הוא יצר "מעין משרפות" שסיכנו את חייהם.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת האונס
צילום: אמיר לוי
מומלצים