שתף קטע נבחר

אישום: חשדו שבת 70 פדופילית ותקפו באכזריות

4 גברים, שחשדו כי בבית האשה מי-ם מבוצעים עבירות בילדים, תקפו אותה באכזריות, שברו את רגלה וידה - וכפתו אותה

חשדו באשה, אך במקום לפנות למשטרה - התעללו בה באכזריות: שני גברים הואשמו היום (ה') שתקפו אשה בת 70. הם חשדו שהיא חברה ברשת פדופילים, שפעלה באחת השכונות בירושלים ובנוסף הרצתה לילדים על נצרות. השניים הואשמו בבית המשפט המחוזי בעיר בעבירות של חבלה מחמירה, בכניסה והתפרצות בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לפשע ואיומים.

 

עוד בחדשות:

פרשת האיברים: נדחה מבצע קבורת הרקמות

וינשטיין לכנסת: האיצו את חקיקת "חוק המישוש"

כתבת השער של המגזין "טיים": "המלך ביבי"

 

מכתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד דותן דניאלי מפרקליטות מחוז ירושלים, עולה כי משה שליידר בן 22 ואדם נוסף - שזהותו אסורה לפרסום - חשדו כי במרתף נסתר ובמנהרות מתחת לביתה מבוצעים מעשים פדופילים על-ידה ועל-ידי אחרים.

 

עוד עולה מכתב האישום כי לקראת סוף חודש פברואר נודע לשני הנאשמים וחבריהם שהאשה עומדת לטוס לחו"ל. הם רצו למנוע זאת ממנה ולכן החליטו לפגוע בה פיזית. על-פי כתב האישום, הגיעו שני הנאשמים עם שני אנשים נוספים לביתה של האשה בבירה, כשהם מצוידים במוטות ברזל, כפפות ואזיקוני פלסטיק. שניים מהם היו רעולי פנים.

 

הארבעה סיכמו ביניהם כי שניים מהם יכו את האשה בזמן שהשניים האחרים יערכו חיפוש בבית, על מנת למצוא את המרתף, המנהרות ותיעוד וידיאו למעשים הפדופילים. לאחר מכן, טוענת הפרקליטות, הקיש אחד מהם בדלת ביתה וכשזו פתחה אותה פרצו הארבעה פנימה, דחפו את האשה, הפילו אותה על הרצפה והכו אותה נמרצות, בזמן שהיא צרחה מכאבים. 

 

עזבו את הבית - וחזרו

הארבעה חסמו את פיה של האשה באמצעות הצעיף שהיה על צווארה, כפתו את ידיה מאחורי גבה באזיקונים והושיבו אותה על כסא. אז הם הכו אותה בכל חלקי גופה. לאחר שלא מצאו דבר בבית, חקרו הארבעה את האשה. היא התחננה בפניהם שיחדלו ואמרה להם שאין אצלה מרתף בבית או מנהרות.

 

אבל הארבעה, כך על-פי כתב האישום, לא הרפו. בזמן שהיא התחננה שיניחו לה, זרקו אותה הארבעה על המיטה כשפניה כלפי מטה. רק אז הם עזבו את המקום. לאחר כמה דקות הקשישה אזרה כוחות ובעודה כפותה יצאה מהבית וקראה לעזרה. הארבעה לא ויתרו וחזרו לבית. הם תפסו את האשה, הושיבו אותה על כסא, חסמו שוב את פיה עם הצעיף וגם אזקו שוב את ידיה - אך הפעם קשרו אותה לרגליה.  

 

לאחר מכן היכה אחד מהם את האשה ברגלה במוט ברזל כמה פעמים עד שזו נשברה. בנוסף הם גם שברו את ידה. לאחר שעה וחצי

 הפילו הארבעה את האשה על הרצפה ושמו עליה מספר כסאות בערימה, כדי שלא תוכל לזוז. אז הם עזבו את הבית והשאירו שם את האשה כשהיא כפותה, חבולה ומדממת.

 

מכר של האשה, שהגיע לביתה, שחרר אותה והיא פונתה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, שכלל ניתוח בהרדמה מלאה. כתוצאה מהמכות נגרמו לקשישה שבר חמור ברגלה, שבר בידה וטראומה קשה ומאז היא מרותקת לכסא גלגלים. עו"ד יאיר נהוראי, המייצג את האשה ואת בני משפחתה, אמר בתגובה: "המשפחה מברכת על תפיסת החשודים ומקווה שההליך יהיה מהיר וקצר".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד החשודים בתקיפה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים