שתף קטע נבחר

חשד: קשישה הוכתה בשל שמועה על פדופיליה

בת 70 הוכתה בידי בריונים לאחר שנפוצו שמועות כי הובילה ילדים לפדופילים. אם ל-16 חשודה ששלחה את חברה כדי להכותה, אך שוחררה ממעצר לאחר ביקורת של השופט

אם ל-16 ילדים מירושלים, בת 50, חשודה ששלחה בריונים לתקוף קשישה בת 70, בשל שמועות שהאחרונה הייתה מעורבת במעשי פדופיליה ומיסיונריות, בין היתר נגד חלק מילדיה. היא שוחררה ממעצר לאחר ביקורת שהטיח השופט בפעולות החקירה של המשטרה בנושא.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

הבסיס למעשים הוא שמועות שנפוצו בסביבת מגוריה של החשודה, ולפיהן פיתתה הקשישה עשרות ילדים והביאה אותם למבנה שבו הותקפו על ידי פדופילים. במשטרה חושדים כי האם שלחה את חברה בן ה-43 להכות את הקשישה, שהותקפה בביתה על ידי מספר גברים ואושפזה לאחר מכן עם שברים בידיה ורגליה, וכן עם שטפי דם פנימיים.

 

משטרת ירושלים עצרה אתמול (יום ג') את האם וחברה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה בשמונה ימים, אולם שופט בית משפט השלום, אלכסנדר רון, מתח ביקורת על המשטרה, טען כי הראיות שיש בידיה חלשות, והחליט לשחרר את האם, תחת מגבלות שדרשו הרחקה מהעיר והפקדה כספית.

 

"אשר לפעולות החקירה, בחן בית המשפט הן את אלה שנעשו עד עתה והן את אלה שבכוונת המשטרה לבצע", אמר השופט במהלך הדיון. "לא אסתיר את עוגמת הנפש שהייתה נחלתי מהתשובה המצביעה ביחס לפעולת חקירה זאת על חיוורון המלווה את החקירה".

 

לדבריו, "על הפרק פעולת חקירה שמסתבר שגם המשטרה סברה שהיא נחוצה ורלבנטית, והתשובה נשמעת כמעט כמו תירוץ. במישור הראייתי, לרבות מבחינת צורכי החקירה, מחייב את המסקנה שבקשה זו גבולית היא".

 

לאחר שהמשטרה הודיעה כי היא מתכוונת לערער על החלטת השופט, הוחל עיכוב ביצוע עד למועד הדיון מחר, בבית המשפט המחוזי.

 

עורך דינה של החשודה בתקיפה, יאיר נהוראי, אמר בתגובה כי "נדמה שהחלטיות השופט מדברת בעד עצמה. אנו מקווים כי בית המשפט המחוזי אף הוא יאמץ אותה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשודה בתקיפה
צילום: גיל יוחנן
החשוד בבית המשפט
צילום: גיל יוחנן
מומלצים