שתף קטע נבחר

אמא בפחד: סרטון של בן 14 מותקף בבית הספר

לאחר שיצר קשר עם נערה במסיבה ברמת השרון, הוכה התלמיד בידי שלושה נערים, לפי החשד - אחד מהם הוא חברהּ לשעבר. הם סטרו לו, בעטו בו וחנקו אותו. "יש לו מזל שהצילו אותו", אמרה אם שהעלתה התיעוד לפייסבוק. המשטרה: חוקרים

האלימות בקרב בני הנוער ממשיכה להשתולל, ותיעוד של מכות בבית הספר מסעיר את הרשת: תלמיד חטיבת ביניים ברמת השרון הותקף בשבוע שעבר בחצר בית הספר, כיוון שלדבריו ביקשו לנקום בו על שרקד עם חברתו לשעבר של אחד התוקפים. אמו של אחד התלמידים העלתה את סרטון המתעד את המקרה לפייסבוק:

 

אלימות ללא גבול - דיווחים נוספים ב-ynet:

בן 17 חשוד שהצמיד סכין לצוואר של יועץ ביה"ס

בכי מאחורי השיחים חשף אב שהיכה ילדיו בצינור

חשד: מבקרים היכו שלושה מאבטחים ברמב

 

האם סיפרה ל-ynet: "מה שקורה פה זה מפחיד. ממש טרור ואימה. נגרמו לו חבלות כתוצאה מהתקיפה ומצבו עלול היה להיות חמור יותר. למזלו הגיע לשם תלמיד בוגר והציל אותו. הוא פשוט הרים אותו בידיים ורץ איתו לחדר המנהלת". לדבריה, התלמידים שהתקבצו במקום לא התערבו ולא עשו דבר מתוך פחד.

 

האם סיפרה כי נערים רבים בני אותו גיל מטילים אימה ופחד בעיר. "מה היה קורה אם הם היו אורבים לו בסמטה או ברחוב חשוך? מי היה מציל אותו?". היא אף הביעה חשש מהאפשרות לפיה "אולי הם לא גמרו את החשבון איתו, אולי הם מחפשים אותו. הוא צריך לחיות בפחד? אנחנו צריכים להתעורר ולמצוא דרכים להתמודד עם גל האלימות של בני נוער בכל הארץ". 

התלמיד, בן 14, בילה בתחילת השבוע במסיבה ושם פגש נערה, שאותה הזמין לרקוד והיא נענתה לו. הוא לא ידע שמדובר בחברה לשעבר של תלמיד מבית ספר אחר. על פי החשד, החבר לשעבר החליט לנקום לאחר שנודע לו שהנער ניסה להעמיק עמה את הקשר.

 

על פי החשד, בשעת ההפסקה ביום רביעי נכנס הנער לבית הספר יחד עם נער אחר דרך הגדר, שם פגשו חבר נוסף, ויחד הגיעו לרחבת הכניסה של אחד מבנייני הכיתות. הם פגשו את התלמיד, ואז ניגש אליו אחד החשודים וסטר לו.

 המותקף ניסה להתגונן ולדחוף את החשוד, אך אז הגיע אליו תוקף נוסף מאחור, חנק אותו והפיל אותו לרצפה. חשוד אחר הגיע בריצה ובעט בו.

 

במשך כל זמן התקיפה עמדו תלמידים נוספים מסביב אך לא סייעו לתלמיד המותקף. תחת זאת, תיעד אחד התלמידים במצלמה הסלולרית שברשותו את המתרחש. אך לאחר 12 שניות הגיע תלמיד אחר וחסם את מצלמת הטלפון.

 

הנער הגיש תלונה על שהותקף במשטרת גלילות. במשטרה אומרים כי נפתחה חקירה אך החשודים בתקיפה עדיין לא נעצרו. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים