שתף קטע נבחר

הוסרו "מודעות הצניעות" בסוּפר החרדי בבית שמש

אחרי הפרסום ב-ynet על הסניף שדורש מלקוחותיו להתלבש בצניעות ושמעניק גלימות ל"נשים חריגות", החליטה ההנהלה לחדול מהנוהג. "שלטים לא שלטים, אותנו מעניין למכור זול"

הגלימות התקפלו: כמה שעות לאחר הפרסום ב-ynet שלפיו הבאים בשערי סניף "אושר עד" בבית שמש נדרשים להיכנס למקום בלבוש צנוע, החליטה הנהלת הסופר החרדי להסיר את המודעות הנוגעות לדבר.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

"נאכל, ננוח, נראה". במונית עם הדוקרים מרחובות

גנץ נגד הלשעברים: מדברים על איראן בלי לדעת

 

אתמול (יום ב') פורסם כי פרט למודעה שבה נכתב כי הלקוחות מתבקשים להקפיד על לבוש צנוע, נמסרה ל"נשים חריגות" גלימה שחורה שאותה הן התבקשו לעטות מעל בגדיהן. הדבר עורר זעם בקרב נשים שערכו קניות בסופר. אחת מהן, סוניה, סיפרה כי "שמענו שנפתח סופר חדש והבנו שהמחירים סבירים, אז החלטנו ללכת אליו. היינו לבושות כרגיל, שזה אומר גופייה וטייץ".

 

בכניסה לסופר נתקלה סוניה בשני שומרים ואחד מהם נתן לה ולאמה את הגלימה השחורה. "הוא אמר לי לשים אותה על הכתפיים והוסיף שאכסה את עצמי. סירבתי ואמרתי שאני לא מוכנה והוא המשיך: 'תשימי על הכתפיים, אחרת למישהו יהיה התקף לב'".

 

המודעה והגלימה. סניף "אושר עד" בבית שמש ()
המודעה והגלימה. סניף "אושר עד" בבית שמש

 

בעקבות הכתבה החליטה כאמור הנהלת הסניף להסיר

את "מודעת הצניעות" וגם הגלימות כבר לא נמצאות בכניסה לסוּפר. אברהם מרגליות, אחד מבעלי הרשת אמר היום כי "אנחנו ברשת 'אושר עד' אוהבים את כלל ישראל ומה שמעניין אותנו זה למכור בזול. לא יודע שלטים לא שלטים, אותנו מעניין למכור הכי זול".

 

על עצם הסרת המודעות אמר מרגליות בתגובה כי "אנחנו ממשיכים לכבד את כל הלקוחות שלנו ואנו משרתים כל אחד לפי המצפון שלו". מרשת "אושר עד" נמסר כי "בעקבות פניות לקוחות של הרשת, החליט הסניף להסיר באופן זמני את השלט על-מנת לעדכן נוסח שמניח את דעת כלל ציבור הלקוחות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התקפלו. המודעות הוסרו
צילום: ש. קוקסי
מומלצים