שתף קטע נבחר

צילום: טל שחר

פונטיק אכל אותה

בשביל כבוד צריך לעבוד. תשאלו את החזיר האוקראיני, המגה-סלב החדש של היורו. בסופו של יום הוא השמין מנחת, ולא בגלל ההימורים. עמיר פלג, שליחנו ליורו, צפה במחזה מקרוב

פונטיק החזיר האוקראיני, שינסה להגיע במהלך היורו למעמד של סלב עולמי בסדר גודל של פול התמנון (שעלה לגדולה בהימוריו על משחקי המונדיאל לפני שנתיים בדרא"פ), התחיל אתמול ברגל שמאל.

 

  • לונדון 2012 - אל תחמיצו את העמוד האולימפי של ynet ספורט

  • יורו 2012 - כל הנבחרות, הכוכבים, האצטדיונים והסיפורים החמים

 

בטקס לא כשר שנערך במרכז קייב, הונחו לפני היצור הכבד והוורוד שתי קערות עם חטיפי תירס, כשליד כל אחת מהן דגלון של הנבחרות מהערב הראשון של המשחקים.

 

בהתחלה היו אלה הקערות של פולין ויוון (כשעה לפני שריקת הפתיחה בוורשה), ופונטיק לא חשב פעמיים. הוא ניגש לקערה שליד דגל המארחת

, חיסל את קלחי התירס, וניגש לאכול גם את הדגל האדום-לבן, לפני שהמארגנים שמרו על כבוד המולדת. כצר לו, פנה פונטיק לקערה שליד דגל יוון, וניקה גם אותה, לקראת טקס ההימור על המשחק השני של אתמול.

 

עכשיו הונחו לפניו קערות שלידן דגלי רוסיה וצ'כיה. פונטיק שוב היה החלטי ולמגינת ליבם של הצ'כים ניגש מיד לקערה הרוסית. גם הפעם הוא לא הסתפק בכך, ובתור הדרן אכל את קלחי התירס בקערה הצ'כית.

 

 

סרגיי בריל, מנחה האירועים באזור האוהדים הרשמי של קייב מיהר לבשר לאומה כי פולין ורוסיה הן המנצחות הגדולות. השמחה בוורשה, לפחות, הייתה מוקדמת.

 

חגיגה של כדורגל ביורו 2012:

 

ובכל זאת, לפונטיק מגיעה הנחה על התיקו בין פולין ליוון (1:1). לפי השיטה שנקבעה, הימור על תיקו פירושו שפונטיק לא ייגש לאף אחת מהקערות. מי שיראה אותו בתמונות יבין

, שכאשר ניצבות מולו קערות עם קלחי תירס, אופציה כזאת בכלל לא קיימת מבחינתו.

 

יותר מזה, מכיוון שפונטיק אכל כמו חזיר, קודם מהקערה של פולין ואחר כך מזאת של יוון, יכול להיות שהוא באמת ניחן בכישורים של אורי גלר וליאור סושארד. פולין כבשה ראשונה, ויוון השוותה!

 

בכל מקרה, עושה רושם שהסיפור הזה ייגמר הרבה לפני שפונטיק יזכה לתהילת עולם, אבל אתמול לפחות, לפני שריקת הפתיחה של היורו, הוא השמין מנחת.

 

הצילומים באדיבות העתונאי ומדריך הטיולים באוקראינה אדוארד דוקס. http://www.tiyulim.kiev.ua

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אדוארד נוקס
פונטיק החזיר
צילום: אדוארד נוקס
מומלצים