שתף קטע נבחר

לראשונה: חילונית תתמודד לרשימת הבית היהודי

הקרב בפריימריז של הבית היהודי מתחמם ואיילת שקד, לשעבר ראש לשכת נתניהו, הודיעה כי תתמודד על מקום ברשימת המפלגה לכנסת: "לעצור את אהוד ברק"

במחנה הימין עדיין עסוקים בהפסד הקרב סביב שכונת האולפנה אך במקביל השטח הפוליטי גועש, בעיקר בפריימריז למפלגת הבית היהודי (המפד"ל): איילת שקד, מי שהייתה בעבר ראש לשכתו של בנימין נתניהו וכיום משמשת יו"ר תנועת "ישראל שלי" הודיעה היום על כוונתה להתמודד על מקום ברשימת המפלגה לכנסת.

 

שקד (36) עובדת היי-טק, תושבת צפון תל אביב, היא החילונית הראשונה שתתמודד במפלגה המזוהה עם הציונות הדתית. היא תתמוך בנפתלי בנט שהודיע לאחרונה כי יתמודד על ראשות הבית היהודי. השניים נפגשו כשעבדו יחד בלשכת נתניהו ועזבו אותה בנסיבות שעליהן הם ממעטים לדבר. מאוחר יותר הקימו יחדיו את תנועת "ישראל שלי".

 

"אני מודעת לתקדים בכך שחילונים לא מצאו עד היום את ביתם במפד"ל, אך הרגשתי כי המקום שהבית היהודי צועד אליו כעת, כתנועה ציונית-יהודית-שורשית בהובלתו של נפתלי בנט, יכול להיות המקום שלי", אמרה שקד. "חייבים לעצור את המצב שבו אהוד ברק הוא שר ביטחון ללא ציבור בוחרים ומוביל אותנו לאסון אחר אסון. באנו להחזיר את הציונות היפה, את הישראלי היפה ואני מקווה שבבית היהודי יקבלו אותי בזרועות פתוחות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איילת שקד
צילום: ניצן חרמוני
נפתלי בנט
צילום: ירון ברנר
מומלצים