שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דבל'ה גליקמן ומיכאל אלוני יככבו ב"שטיסל"
  השחקן דבל'ה גליקמן יגלם את אביו של מיכאל אלוני בסדרת הדרמה "שטיסל", העוסקת בעולם החרדי ובקשיי השידוך בקהילה. הסדרה תשודר במהלך השנה הבאה

  החלו הליהוקים לסדרת הדרמה "שטיסל" העוסקת בעולם החרדי. לתפקיד הראשיים לוהקו מיכאל אלוני שגוזר את הקופון של "The Voice" ודבל'ה גליקמן.

   

  הסדרה, שתעלה בהמשך השנה הבאה ב-yes, עוסקת באב חרדי ובנו, החיים בדירה משותפת בשכונת גאולה בירושלים ללא האם שנפטרה. השניים הופכים להיות מעין שותפים לדירה, חולקים הומור ציני וחיפוש אחר אהבה וחום אימהי שחסר להם.

   

  דבל'ה גליקמן. יגדל זקן? (צילום: אורית פניני ) (צילום: אורית פניני )
  דבל'ה גליקמן. יגדל זקן?(צילום: אורית פניני )

   

  אלוני יגלם את הבן עקיבא שטיסל, אמן חרדי צעיר הצמא לאהבה. בשל גילו (26) הנחשב למבוגר במגזר, הוא נתפס כרווק מזדקן. במהלך הסדרה הוא מתאהב באלמנה, שנחשבת ל"שידך" לא מוצלח. גליקמן יגלם את שוּלם שטיסל, אלמן חרדי בן 61, אביו של עקיבא, שחיתן את הרוב הניכר של ילדיו וחשב שכבר סיים את פרק "צער גידול בנים".

   

  הסדרה, תמלא את מקומה של "סרוגים", שעסקה בעולם הכיפות הסרוגות, שודרה

  במשך שלוש שנים ב-yes ואף זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה.

   

  בחודשים האחרונים מבצע קליגמן קאמבק טלוויזיוני מרשים עם תפקידים מגוונים. בתחילת השנה לוהק השחקן למיני סדרה "המגיפה" בה הוא ייגלם את ראש הממשלה, ובהמשך לוהק לסדרה "המשפחה" וייככב לצד יהודה לוי ויפתח קליין, כאב לבן הומו שמנסה להביא ילד לעולם עם חברתו הסטרייטית.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אב. דבלה גליקמן
  צילום: מרב יודילוביץ'
  צילום: קרן נתנזון
  ובנו. מיכאל אלוני
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים