שתף קטע נבחר

אישום נגד רוצח אשתו: שטף הסכין והניח במגירה

כתב אישום על רצח, מעשה מגונה ושיבוש מהלכי משפט הוגש בבאר שבע נגד חנוך יאסו שרצח את אשתו וערף את ראשה. העימות פרץ בעקבות ויכוח על קניית רכב. קרובי האשה: "שטן, תתבייש לך". סנגורו: "אשתו התעמרה בו והוא ספג התעללות"

אין כמעט מילים בלקסיקון שיוכלו לתאר את הזוועה בכתב האישום שהוגש היום (ה') נגד חנוך יאסו מבאר שבע שרצח את אשתו שרה וערף את ראשה. הוא נאשם גם במעשה מגונה שביצע לאחר הרצח. התברר כי לאחר שרצח את אשתו, שטף את הסכין המגואלת בדם בכיור והשיבה למגירה. הוא נאשם ברצח, במעשה מגונה ובשיבוש מהלכי משפט.

 

שרה יאסו ז"ל והבעל הרוצח ()
שרה יאסו ז"ל והבעל הרוצח
 

 

הרצח בבאר שבע - דיווחים קודמים ב-ynet:

אחות הנרצחת הטיחה בבעל: "כלב, הילדים בוכים"

הרצח בב"ש: "היא הבליגה כדי לא להרוס בית"

 

בני משפחתה של שרה ז"ל הגיעו לדיון וצעקו לעברו: "שטן, תתבייש לך, השארת את הילדים שלך בלי משפחה". אחותה של שרה, אורה, אמרה כי הבעל אמר לאחד מבני המשפחה שהוא ישמע משהו שהמדינה לא שמעה מעודה. "הוא רצה שהמדינה תזדעזע. זה מה שרצית? קיבלת. הילדים לא ישנים בלילה, הילדה צועקת כל הזמן 'לילה טוב אמא'. אתמול אחד הילדים סיפר לי איך פתחת לה את הראש. הוא ראה הכול, רק שתדע. הוא אמר שאתה חנקת את אמא ונתת לה לפרפר. הרסת להם את המשפחה".

 

כתב האישום מגולל את המעשים הקשים שבוצעו בשעה 1:30 בלילה. בני הזוג התווכחו על העלויות הכספיות בעקבות פגישה שקיימו בסוכנות רכב בבאר שבע. חנוך יאסו, כך לפי כתב האישום, לקח סכין מטבח, הצמיד לצווארה, היכה אותה ונשך אותה. אחר כך חנק אותה עד שהתמוטטה והמשיך להתעלל בה גם לאחר מותה. את ראשה הערוף קבר במתחם של אתר בנייה של אצטדיון כדורגל ליד מכללת קיי.

 

"שטן, תתבייש לך". בני משפחתה של הנרצחת בבית המשפט, היום (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
"שטן, תתבייש לך". בני משפחתה של הנרצחת בבית המשפט, היום(צילום: הרצל יוסף)

 

הוא המשיך במכוניתו למתחם בתי הכלא בבאר שבע, שם עבד כסוהר, התקשר למשטרה, הודיע שרב עם אשתו וטען כי שניהם רצו להתאבד. "הנאשם גרם בכוונה תחילה למות המנוחה, לאחר שהחליט להמיתה בדם קר, בלי שקדמה התגרות", נטען בכתב האישום שהגיש עו"ד טל (אדיר) כהן, מפרקליטות מחוז הדרום.

 

סנגורו של הבעל, עורך הדין תומר אורינוב מהסנגוריה הציבורית, אמר בתגובה: "נלמד את חומר הראיות. הנאשם טוען כי לא הייתה לו כוונה להמית את המנוחה ולא תכנן להמיתה. כזכור, הנאשם טען כי ביצע את המעשה עקב התעמרות של אשתו בו והתעללות שספג ממנה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנאשם ברצח בבית המשפט, היום
צילום: הרצל יוסף
הסנגור, עו"ד תומר אורינוב
צילום: הרצל יוסף
מומלצים