שתף קטע נבחר

אשדוד: בת 15 טבעה למוות, חיפושים אחר נער

חבורת נערים בילתה בחוף באשדוד, ולדברי המשטרה חלקם שתו ככל הנראה אלכוהול ונכנסו לים. צוות מד"א ניסה להציל את חייה של הנערה שטבעה, אך בסופו של דבר נאלץ לקבוע את מותה. במקום נערכים חיפושים אחר נער שנסחף לים

הבילוי הלילי בחוף הים הסתיים בטרגדיה: נערה בת 15 טבעה הלילה (שבת) בחוף מצודה באשדוד. אנשים שהיו בחוף משו את הנערה, אלם צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותה לאחר ניסיונות החייאה ממושכים בני למעלה משעה. כוחות משטרה גדולים בשיתוף אנשי הביטחון העירוני ובסיוע מסוק עורכים חיפושים אחר נער נוסף שנעדר. 

 

עוד בערוץ החדשות:

 

שני צעירים נוספים בני 17 ו-21 פונו במצב קל לבית חולים ברזילי באשקלון. בן ה-21 נמשה על ידי אנשי שיטור, ובן ה-17נמשה על ידי צעיר בן 21 אשר ראה אותו נסחף ונחלץ לעזרתו. מבדיקת המשטרה עולה כי כ-30 צעירים בני 21-15 בילו בחוף וככל הנראה היו תחת השפעת אלכוהול. בשלב מסוים נכנסו כמה מהם לים, והארבעה נסחפו.

 

חיים קראדי, פרמדיק של מד"א אשר טיפל בנערים, סיפר: "קיבלנו קריאה למוקד מד"א על כמה נערים שנכנסו לחוף הים ליד המצודה באשדוד ונחשבים כנעדרים. כאשר הגענו למקום חולצו שניים מהטובעים ופונו על ידיניו לבית החולים ברזילי. שניים נוספים הצליחו לצאת עצמאית וטופלו במקום. בהמשך ביצענו החייאה ממושכת בנערה בת 15 אשר נמשתה מהמים, אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותה. כרגע צוות נוסף שלנו נמצא עדיין בחוף, שם הוא מסייע לכוחות השיטור בחיפושים אחר נעדר נוסף, בתקווה שהוא יימצא בקרוב ונוכל להעניק לו טיפול רפואי".

 

רב פקד גיא וקנין, קצין חקירות ומודיעין של תחנת המשטרה באשדוד אשר מנהל את החיפושים, סיפר ל-ynet: "נערים ונערות היו בחוף הים באזור במצודה. נערים כמו נערים החליטו להיכנס למים וכמה מהם נסחפו בזרמים הלא צפויים של היום. חלקם הצליחו לצאת בכוחות עצמם מהמים, שניים, נער ונערה, היו עדיין במים בשעה שהגענו למקום.

ביצענו את כל הפעולות האפשריות כדי לאתר ולחלץ, באמצאות כוחות שיטור במים ובחוף, מסוק, וסירות של חיל הים. נכון לעכשיו ישנו עוד נעדר אחד שהחיפושים נמשכים אחריו, ובו בזמן מתבצעות פעולות החייאה על הנערה שנמשתה מהמים. נער נוסף פונה לבית החולים".

 

לפני שבוע טבע אדם בשנות ה-30 לחייו בחוף ירושלים בתל אביב. הוא נמשה מהמים ופונה במצב קשה לבית החולים איכילוב בעיר. יום קודם לכן טבע צעיר בן 22, כנראה תייר, בחוף הגולשים בבת ים ונמשה מהמים. צוות מד"א הצליח להחזיר לו דופק, ופינה אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב. זמן קצר לפני כן טבע גבר בן 63 מחיפה למוות בחוף הים בעיר. ספינה של חיל הים משתה את גופתו מהמים והעבירה אותו לבסיס חיל הים, שם נקבע מותו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי רוקח
צוות מד"א ביצע פעולות החייאה בנערה
צילום: אבי רוקח
מומלצים