שתף קטע נבחר

גיא מצקין: "כל מה שנשאר לי זה להתפלל"

הקשת, שעדיין מקווה לקבל את הכרטיס ללונדון, ממתין לתשובת בין הדין של הוועד האולימפי: "מקווה שיתייחסו להישגים שלי"

גם היום (ג') לא יצאה הבשורה מהוועד האולימפי. בית הדין העליון של הוועד האולימפי בישראל, בהרכב היו"ר והשופט בדימוס דניאל ארנסט, ועורכי הדין יגאל בורוכובסקי ואסף הדסי, דן היום בשני ערעורים של ספורטאים אולימפיים המבקשים לצאת למשחקים האולימפיים, תחת הקטגוריה של ספורטאי צעיר.

 

ביה"ד שמע את ערעורם של השחיין תום קרמר והקשת גיא מצקין, כשביום חמישי יישמע ערעורו של הג'ודקא טומי ארשנסקי. השאלה העיקרית בדיונים היום, הייתה האם הספורטאי התקרב לקריטריון שנקבע על ידי הוועד האולימפי בישראל, המקנה לו את המקום במשלחת ישראל.

 

מצקין בפעולה. יתחשבו בהיגשיו? (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
מצקין בפעולה. יתחשבו בהיגשיו?(צילום: אורן אהרוני)

 

כזכור, הוועד האולימפי החליט לפני כשלוש שנים שקיימת אפשרות לשילובם במשלחת של עד שלושה ספורטאים צעירים. שניים כבר נקבעו כספורטאים צעירים ללונדון 2012: השחיין אמרי גניאל והג'ודקא גולן פולק. "היה נחמד, הקשיבו לנו ושאלו שאלות לעניין", אמר מצקין בצאתו מהדיון. "הטענה שלי הייתה שהייתי רחוק רק שתי נקודות מהקריטריון הישראלי. אני חושב שהבינו את הטיעונים שלנו, ואני מקווה ששכנענו אותם".

 

לאחר שמיצה את כל התהליכים, עבר הקשת לעזרה מלמעלה: "כעת כל שנשאר לי זה רק להתפלל, ולקוות שיתייחסו להישגים שלי. ממה שהבנתי בין השורות, ביה"ד לא מתכוון לחרוג ממכסת שלושת הספורטאים הצעירים, אבל אני מקווה שהוא יעשה את זה. אין לי רצון לנסוע במקום מישהו אחר, כל אחד מאיתנו ראוי ואני מקווה שלקראת האולימפיאדה הבאה ישונה העיקרון של עד שלושה ספורטאים צעירים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
גיא מצקין
צילום: אורן אהרוני
מומלצים