שתף קטע נבחר

ניידת חצתה פס לבן: "סיכנה את הבאים ממול"

במהלך תאונה שהתרחשה אתמול ליד כרמיאל נחסם אחד הנתיבים והניידת עקפה את הפקק על פס לבן. לדברי עד ראייה, נהגים נאלצו לסטות לשוליים כדי להימנע מהתנגשות

ניידת משטרה שמספרה מ-13692 עקפה אתמול (ה') פקק שנוצר בכביש כרמיאל-יובלים, תוך שהיא חוצה קו הפרדה לבן ומסכנת את שלום הנוסעים שהגיעו ממול. על פי עדויות במקום, חלק מהמכוניות נאלצו להימלט לשוליים כדי להימנע מתאונה.

 

אתמול, סמוך לשעה חמש התרחשה תאונה בכביש, שגרמה לפקק בנתיב אחד, כשמנגד התנועה נמשכה כסדרה. למקום הגיעו שוטרים שטיפלו בתאונה. מאיר כהן, שהיה עד לאירוע, סיפר שלפתע הגיחה ניידת נוספת שנסעה בניגוד לחוקי התנועה.

 

הניידת בעקיפה. מהלך נחוץ? (צילום: מאיר כהן) (צילום: מאיר כהן)
הניידת בעקיפה. מהלך נחוץ?(צילום: מאיר כהן)

 

עוד בחדשות ynet:

 

"עמדתי בפקק וראיתי ניידת שבאה מאחור ותוך חציית פס לבן נוסעת נגד כיוון התנועה", טוען כהן, שתיעד זאת במצלמתו. "מלבד פס לבן הייתה עקומה בכביש אך השוטר בניידת המשיך בנסיעה. כלי רכב שהגיעו ממולו הופתעו לראות ניידת על הנתיב שלהם ונאלצו לסטות במהירות לשולי הכביש על מנת להימנע מהתנגשות חזיתית. זה יכול היה להיגמר בקלות בתאונה נוספת אפילו קשה יותר".

 

לדברי כהן, נסיעת הניידת שלא כחוק לא הייתה נחוצה משום שבמקום כבר נכחו שוטרים. "הנסיעה תוך סיכון נהגים אחרים הייתה מיותרת, לא היה צורך בנסיעה מבצעית למקום התאונה תוך סיכון אחרים כי היא כבר הייתה מטופלת", הוא אומר.

 

עד לשעת פרסום הידיעה לא נמסרה תגובת המשטרה.

 

המידע הראשוני הגיע במייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הניידת. שוטרים כבר נכחו במקום
צילום: מאיר כהן
מומלצים