שתף קטע נבחר

צילום:גיל יוחנן

ח"כ אבסדזה עשתה לייק ליחימוביץ' נגד מופז

יחימוביץ' כתבה בפייסבוק "שמעתם את מסיבת העיתונאים של מופז? עוד רגע מביש", וקיבלה לייק מפתיע דווקא מחברת סיעתו. אבסדזה: "הלייק נעשה בטעות - והוסר"

טעות או התגרות? יושבת האופוזיציה, ח"כ שלי יחימוביץ', העלתה השבוע בעמוד הפייסבוק שלה סטטוס חריף נגד המשנה לראש הממשלה ויושב ראש קדימה, שאול מופז. בין המגיבים לה, יותר מ-500 במספר, היה גם לייק אחד מפתיע: זה של נינו אבסדזה, חברת הכנסת מסיעתו של מופז הנמנית עם קבוצת "המורדים", הרואה עצמה כעת חלק מהאופוזיציה בעקבות פירוק ועדת פלסנר.

 

עוד על "מחאת הפראיירים" ב-ynet:

 

אבסדזה אמנם התבטאה בעבר נגד מדיניות מופז, אולם תמיכה שלה בדבריה החריפים של יחימוביץ' פירושם עליית מדרגה בביקורת שלה על יו"ר מפלגתה. היא מצדה מסרה בעקבות פניית ynet כי מדובר בלייק שנעשה בטעות, והוסר כעת.

 

 

בסטטוס החריף שהעלתה שלשום כתבה יחימוביץ': "שמעתם את מסיבת העיתונאים של מופז? עוד רגע מביש בחבירה בינו ובין נתניהו. הכי חמור מכאיב ומזיק: קדימה בראשות מופז ממשיכה לגרום נזק אנוש לדמוקרטיה בכך שהיא מביאה את הציבור לשפל חדש של היעדר אמון בנבחריו, והנחה מוצדקת שלמילים אין כל ערך".

 

יחימוביץ פירטה את הצהרותיו של מופז, הזכירה כי הבטיח שלא לשבת בממשלת נתניהו, וציינה כיצד "זינק לזרועותיו". "מופז יכול להפריח מילים", כתבה יחימוביץ', "הוא מחק את קדימה מהמפה הפוליטית".

 

בעקבות פירוק ועדת פלסנר, שאמורה הייתה לנסח חלופה לחוק טל שתאפשר גיוס נרחב של חרדים לצורך הגברת השיוויון בנטל בגיוס לצה"ל

ובשירות לאומי, הודיעו השבוע כמה חברים בקדימה כי מעתה הם אינם רואים עצמם מחויבים עוד להצביע עם עמדת הקואליציה. ח"כ שלמה מולה היה הראשון לעשות זאת, גם אבסדזה הבהירה כי תצביע מעתה נגד עמדת הממשלה, וח"כ רוברט טיבייב הצהיר: "יש לצאת עכשיו מהממשלה".

 

לרשימת המורדים הפוטנציאליים ניתן לצרף גם את חברי הכנסת אורית זוארץ, מגלי והבה ויואל חסון. לעומתם, מאיר שטרית, שי ואדטו עדיין מתלבטים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ אבסדזה. "בטעות"
צילום: ארטיום דגל
הלייק בעמוד של יחימוביץ'
מומלצים