שתף קטע נבחר

קליגר וסלע המריאו ללונדון: "מפוקסים ומתרגשים"

צמד שייטי ה-470 היו לראשונים במשלחת הישראלית שהמריאו למשחקים האולימפיים. קליגר: "עבדנו שלוש שנים במטרה להצליח ברגע הזה - אני מאמין שיהיה טוב". סלע: "עכשיו הכל מרגיש כמו אולימפיאדה"

לאחר קבלות הפנים, לחיצות הידיים, הצילומים עם נשיא המדינה וראש הממשלה - הגיע הדבר האמיתי. נבחרת ישראלית ראשונה המריאה הבוקר לאולימפיאדה (ג'), הכוללת את שייטי מפרשיות ה-470, גידי קליגר, ערן סלע ומאמנם אייל לוין.

 

 

התרגשות גדולה ניכרה על פניהם של השלושה - הן על קליגר, לו זו אולימפיאדה שלישית ברציפות ומנגד סלע ומאמנו, להם תהיה זאת הפעם הראשונה. כל יתר משלחת השייט תצא אף היא מוקדם לבירה אנגליה, ביום שני הקרוב.

 

"עבדנו ביחד שלוש שנים כשהמטרה העיקרית היתה להצליח באולימפיאדה - אני מאמין שיהיה טוב. לשייטים יש כפר אולימפי נפרד, היינו שם בתחרויות רבות ובמחנות אימונים", אמר גידי קליגר ל-ynet ספורט. 

 

חגיגה אולימפית ב-ynet ספורט:

 

קליגר סיפר על היומיים האחרונים שעברו עליו בגיבושון של המשלחת הישראלית: "פספסנו כמה אימוני כושר וישבנו שם הרבה, אבל היה מעניין וחשוב בעוד צעד בדרך לאולימפיאדה". ומה יש עוד לשפר? קליגר: "אני חושב מה לא לעשות מאשר מה כן ולתקן, בגלל שלא הלך טוב בפעם הקודמת. גם ערן יודע איך להתמודד. אנחנו מפוקסים ומרגישים טוב".

 

סלע וקליגר כבר קטפו מדליות בווימות', בה תתקיים התחרות (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
סלע וקליגר כבר קטפו מדליות בווימות', בה תתקיים התחרות(צילום: gettyimages)

 

כשנשאל על ההתעניינות הרבה מכיוון התקשורת לקראת המשחקים, השיב: "ככה זה בספורט האולימפי, אבל יש סיבה לכך - אולימפיאדה זה אירוע יוצא דופן. אני כבר התרגלתי וזה חלק מהעניין, ובכל זאת יש דברים חיוביים בתקופה הזו".

 

"עכשיו הכל מרגיש כמו אולימפיאדה"

ערן סלע הוסיף: "הגיבושון ריגש ותרם ועכשיו הכל מרגיש כמו אולימפיאדה. עד כה זו היתה רק הכנה וכעת נכנס הקטע שמייצגים את המדינה, דבר שמעלה את ההתרגשות אצל כולם".

 

 

"יש עוד הרבה עבודה. נצטרך להכין את הציוד והמפרשים כדי שלא יהיו שום תקלות ותירוצים, להפליג ולהכיר את המקום, כי בכל פעם יש תנאים חדשים. יש לנו עוד מה ללמוד".

 

ומה עוד חדש ב-ynet ספורט?

 

אייל לוין סיכם: "השלמנו את כל ההכנות ועכשיו נשארו ליטושים אחרונים ולבדוק את הציוד החדש. נצטרך גם קצת ללמוד את המקום. בילינו שם הרבה, אבל הים כל הזמן משתנה וצריך להתרגל לתנאי הקור. אני פעם ראשונה במעמד הזה, הגיבושון הכניס אותנו לאווירה. הכפר שלנו מרוחק וזה ייתן לנו קצת אווירה שקטה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
קליגר וסלע, הבוקר בנתב"ג
צילום: אורן אהרוני
מומלצים