שתף קטע נבחר

צילום: AFP

תשדיר: רומני שר על אמריקה ומחביא כסף בחו"ל

כשברק אובמה שר באירוע התרמה, יצאו הרפובליקנים בתשדיר וטענו כי בזמן שהוא שר, 23 מיליון אמריקנים נמצאים בלי עבודה. כעת הגיע תור הנשיא לתקוף והוא פרסם תשדיר ובו רומני שר על "אמריקה היפה" ואז נטען: "הוא העביר עסקים למכסיקו". צפו

מלחמת הג'ינגלים: הבחירות לנשיאות ארצות הברית ייערכו ב-6 בנובמבר ושני המועמדים עושים כמעט הכול כדי להבטיח את ניצחונם במרוץ. הנשיא ברק אובמה ויריבו מיט רומני אף מנסים באחרונה את כוחם בשירה והופעתם הווקלית כבר הפכה לחלק מתשדירי הבחירות של שני המחנות - הדמוקרטי והרפובליקני.

 

עוד חדשות בעולם :

 

כשאובמה שר את שירו המפורסם של אל גרין Let's Stay Together באירוע לגיוס כספים בשכונת הארלם הניו יורקית, במטהו של רומני הפכו את קטע השירה לתשדיר בחירות ובו נטען כי בזמן שאובמה שר, 23 מיליון אמריקנים נמצאים בלי מקומות עבודה ושיעור האבטלה מגיע ל-8.2 אחוזים.

 

"איך הוא שר כשיש מיליוני מובטלים?". צפו בתשדיר של הרפובליקנים 

 

קרב ווקלי: צפו ברומני שר את America is Beautiful 

 

"החברות של רומני עברו למכסיקו ולסין" ()
"החברות של רומני עברו למכסיקו ולסין"

 

"לרומני יש מיליונים בחשבון בנק בשווייץ" ()
"לרומני יש מיליונים בחשבון בנק בשווייץ"

 

"מקלטי מס כמו ברמודה" ()
"מקלטי מס כמו ברמודה"

 

נשיא מזמר: צפו באובמה שר את Let's Stay Together של אל גרין

 

"למי הנשיא עוזר? לחברים שלו", טענו במטהו של המועמד הרפובליקני והוסיפו שהתורמים הגדולים של אובמה מקבלים משרות בכירות וסיוע מכספי משלם המסים. "אובמה פותח את הבית הלבן לתורמים הגדולים והלוביסטים מתגנבים פנימה".

 

רומני עצמו הפגין את כישורי השירה שלו במהלך הפריימריז הרפובליקניים ושר בפלורידה את America is Beautiful. במטה אובמה הכינו בתגובה תשדיר ציני משלהם שמותח ביקורת על רומני ששר על אמריקה היפה ובאותה עת מרוקן אותה ממקומות עבודה. בתשדיר של אובמה נטען כי מושל מסצ'וסטס לשעבר העביר עבודה מארה"ב למכסיקו ולסין ושהוא העביר חלק מכספיו למקלטי מס עלומים בשווייץ, בברמודה ובאיי קיימן.

 

שני התשדירים של אובמה ורומני משקפים את הכיוון שאליו חותר כל אחד מהמטות. בעוד רומני רוצה לעסוק רק באובמה ובכלכלה - כדי להבליט את כישלון הנשיא המכהן בחילוץ המשק האמריקני מהמשבר הכלכלי - במטה אובמה פועלים, וביינתים בהצלחה לא מבוטלת, להסיט את האש לעבר רומני עצמו ולניהול חברת ההשקעות "ביין". "מיט רומני איננו הפתרון למשבר הכלכלי בארה"ב, אלא הבעיה שלו", נטען בסיום תשדיר הבחירות של הנשיא האמריקני.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"למי הנשיא עוזר? לחברים שלו". רומני
"רומני מרוקן את ארה"ב ממקומות עבודה". אובמה
צילום: AP
מומלצים