שתף קטע נבחר

"סוכן דוגמניות" מנתניה חשוד באונס שתי צעירות

בת 20 התלוננה כי התעוררה שיכורה בביתה לאחר פגישה עם אדם בחוף בנתניה, והבינה כי נאנסה. בת 17 התלוננה על אונס בנסיבות דומות. החשוד נעצר ובביתו נמצאו תמונות של צעירות נוספות. הוא מכחיש וטוען: "אני אכן סוכן דוגמניות"

צעירה בת 20 ונערה בת 17 התלוננו כי אדם שהציג עצמו כסוכן דוגמניות אנס אותן לאחר שנפגשו עמו. החשוד אותר ונעצר רק לאחר התלונה השנייה. בחיפוש בביתו נמצאו תמונות של צעירות נוספות, ובמשטרה בודקים כעת אם גם הן נפלו קורבן למעשים דומים. החשוד הכחיש את המיוחס לו, טען שהוא אכן עובד כסוכן והוסיף כי "אם היה משהו, הוא היה בהסכמה".

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

לפני מספר שבועות, התייצבה צעירה מאזור השרון במשטרת נתניה והתלוננה כי הכירה ברשת אדם שהציג עצמו כסוכן דוגמניות. היא סיפרה כי לאחר שמסרה לו את מספר הטלפון שלה, הוא התקשר אליה והשניים קבעו להיפגש בנתניה. כשהגיעה לפגישה, לקח אותה החשוד לחוף הים, שם "השקה" אותה באלכוהול עד שהייתה שיכורה. הצעירה הוסיפה כי היא לא יודעת איך הגיעה לביתה, אך כשהתעוררה, הייתה מבולבלת והבינה כי נאנסה.

 

בעקבות התלונה, נפתחה חקירה ביחידה ללחימה בפשיעה בעיר, בפיקודו של רב-פקד רונן נגר, אך החוקרים שניסו לאתר את החשוד לא הצליחו בכך.

 

לפני מספר ימים, התלוננה נערה בת 17 על אונס בנסיבות דומות, ומסרה תיאור זהה לחשוד. הפעם הצליחו השוטרים לעלות על זהותו ולקבוע כי מדובר בתושב העיר, בן 33. הם עצרו אותו מחוץ לביתו, ובדירתו מצאו תמונות רבות נוספות של צעירות.

 

החשוד יובא היום לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו להמשך חקירה. במשטרה מבקשים מנערות וצעירות נוספות שנפלו קורבן למעשים דומים לבוא לתחנת המשטרה ולהתלונן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים