שתף קטע נבחר

חשד: בעל ואשה רצחו בן כפרם בגלל 'קשר אסור'

שני תושבי בית ג'אן נעצרו בחשד שהבעל רצח גבר מהכפר בגלל חשדו שניהל עם אשתו "קשר לא הולם", ושהיא סייעה לו להסתיר את הגופה

בצהריים (יום ג') הותר לפרסום כי המשטרה עצרה בעל ואשה בחשד שהיו מעורבים ברצח זאהר אבו עסלה, בן 35 מבית ג'אן, שגופתו נמצאה קבורה שלשום לפנות בוקר בחורשה ליד הכפר. בית משפט השלום בנצרת האריך את מעצרם של השניים: היאל עטילה חמוד, בן 30, ישהה במעצר עד 2 באוגוסט, ואשתו סוהיר חמוד, בת 27, תוחזק במעצר עד יום שישי הקרוב.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

הבעל חשוד כי רצח את אבו עסלה וקבר את גופתו, והאשה חשודה כי ידעה על הרצח וסייעה לבעלה בהסתרת הגופה. משפחתו של הנרצח אבו עסלה הודיעה על היעדרו ביום שלפני מציאת הגופה. דובר משטרת מחוז הצפון, יהודה ממן, הסביר כי הרקע לרצח הוא כנראה "החשד של היאל עטילה חמוד כי אבו עסלה קיים עם אשתו קשר לא הולם".

 

זאהר אבו עסלה היה עצמאי בעל חנות מכולת, נשוי ואב לשתי בנות קטנות. הוא נראה בפעם האחרונה בחיים ביום שישי קרוב לשעת חצות. עם קבלת ההודעה על היעדרו נפתחו חיפושים נרחבים אחריו בסיוע פרשים, כלבי גישוש, מסוק, שוטרים ומאות מתושבי הכפר. במקביל לחיפושים נפתחה חקירה אינטנסיבית במשטרת כרמיאל, וביום ראשון לפנות בוקר נעצר תושב הכפר חמוד, אב לשני ילדים שאשתו בחודש השישי להריונה, בעקבות התעוררות החשד כי הוא קשור להיעלמות.

 

במשטרה אמרו כי החקירה הועברה ליחידה המרכזית של מחוז הצפון, בפיקודו של ניצב-משנה מיכאל שפשק, ומעצר החשוד הוארך ביומיים בבית משפט השלום בעכו. במקביל הוצא צו איסור פרסום גורף על החקירה, והחיפושים אחר הנעדר נמשכו. בשעות הערב נמצאה גופתו של אבו עסלה בחורשה, כמה קילומטרים מהכפר. חוקרי זיהוי פלילי בדקו את הגופה, וקבעו כי הוא נרצח.

 

במשטרה אמרו כי חמוד הודה בגרימת מותו של אבו עסלה ובקבורת גופתו. "הוא מסר פרטי חקירה מוכמנים שרק הרוצח

ידע, והיום לפנות בוקר שחזר את הרצח", אמרו במשטרה. "בעקבות חקירתו, נעצרה במהלך הלילה גם אשתו בחשד למעורבות ברצח ולסיוע לאחר מעשה". לבקשת המשטרה ובעקבות ההתפתחויות בחקירה הסכים בית המשפט להתיר לפרסום את פרטי החקירה.

 

מפקד המחוז הצפוני של המשטרה, ניצב רוני עטיה, הודה לראש מועצת בית ג'אן ולמנהיגי העדה הדרוזית ונכבדיה על הסיוע ושיתוף הפעולה בחקירת הרצח. הוא הודה גם למשפחתו של הנרצח על שיתוף הפעולה והאיפוק הרב שהפגינה במהלך החיפושים והחקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד ברצח בבית המשפט, היום
צילום: חגי אהרון
הכפר בית ג'אן (ארכיון)
צילום: לע"מ
מומלצים