שתף קטע נבחר

בגלל תקלה: עיכובים בתנועת הרכבות במרכז

תקלה במערכת האיתות גרמה להפסקת הפעילות בין הרצליה לתל-אביב. הנוסעים רוטנים: "אנחנו במאה ה-21, אבל מבחינת הרכבת אין עוד סיוט כזה"

שוב שיבושים במערך הרכבות: תקלה במערכת האיתות של רכבת ישראל במרכז, גרמה הבוקר (יום ו') לעיכובים בנסיעות לכיוון תל-אביב וממנה. בגלל התקלה הופסקה הפעילות באזור תל-אביב בתחנות השלום, מרכז והאוניברסיטה. עקב התקלה לא הופעלו רכבות בין התחנה בהרצליה לתחנת ההגנה - הדרומית ביותר בתל-אביב.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

השופטת אלשיך התפטרה מראשות ועד השופטים

שחם לא צפוי לחזור: "טיפוס חם שאוהב לחבק"

 

ברכבת ישראל הבטיחו לטפל בתקלה, אולם נוסעים רבים התלוננו על יחס מזלזל כלפיהם. במייל האדום של ynet רטנו נוסעים על קושי בהגעה לתל-אביב. "הייתי בתחנה בנתניה", סיפר אחד הנוסעים, "וחיכיתי לעלות לרכבת כדי להגיע לתל-אביב, אבל אז הודיעו שיש תקלה במערכת האיתות ושאפשר להגיע עד הרצליה".

 

הנוסע הוסיף כי "נאלצתי לעזוב את תחנת הרכבת ואני מחפש להגיע לתל-אביב באוטובוס. בתחנה בנתניה חיכו לרכבת עשרות אנשים, חלקם עזבו כמוני ואחרים העדיפו לחכות לרכבת כדי לעלות עליה ולנסוע להרצליה ושם לחפש פתרון אחר".

 

נוסע אחר שהיה בתל-אביב סיפר כי "הרכבת עצרה את כל הנסיעות מהתחנות בתל-אביב. הנוסעים הורדו מהרכבת לאחר שהובטח להם שמחוץ לתחנה ממתינות הסעות. הבטיחו לנוסעים שהם יקבלו זיכוי, אבל לא ראינו שום הסעות".

 

עוד נוסע שנתקע בתחנה בתל-אביב הביע טענות קשות כלפי הנהלת הרכבת ואמר כי "אנחנו במאה ה-21, אבל מבחינת הרכבת אין עוד סיוט כזה. אנשים שרכשו כרטיסים עומדים ברציף, שום דבר לא זז ואפילו אין צפי של זמן. בקיצור עושים מה שבא להם".

 

ואם לא די בכך, באזור הדרום הופסקה החל מהבוקר תנועת הרכבות בקו רחובות-יבנה-אשדוד-אשקלון בשל עבודות תשתית. בגלל השינויים, כל הרכבות באזור שבו הופסקה תנועתן ייצאו ויסיימו את נסיעתן בתחנת רחובות. ההפסקה תימשך עד 13 באוגוסט. הרכבת העמידה לטובת נוסעי הרכבת שירות שאטלים חלופי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תמונה מוכרת. ממתינים לרכבת שלא באה (ארכיון)
צילום: בני דויטש
מומלצים