שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הפתעה: "הישרדות" עוברת לערוץ 2

  מחטף כזה דרמטי לא ראינו בשש עונות: זכויות ההפקה והשידור של "הישרדות", סדרת הדגל של ערוץ 10 מזה כחמש שנים, נרכשו על ידי רשת ויועברו לידיה כבר השנה. ערוץ 10: "הזכויות שלנו, ננקוט בפעולות משפטיות"

  הפתעה: "הישרדות" בדרך לערוץ 2. זכיינית הערוץ "רשת" הודיעה היום (א') כי רכשה את זכויות ההפקה והשידור של פורמט הריאליטי המצליח מחברת "Castaway" העולמית. על-פי הודעת הזכיינית, הזכויות יועברו ל"רשת" באופן מיידי - כבר במהלך 2012.

   

  מדובר במהלך שתוכנן לאורך תקופה ארוכה, וכבר בחודשים הקרובים יחלו ההכנות לצילומי העונה הראשונה של "הישרדות" תחת הזכיינית.

   

  כזכור, מאז דצמבר 2007 שודרה "הישרדות" במשך שש עונות בערוץ 10, ונחשבה לתוכנית הדגל של הערוץ בתקופה זו. בתחילה רשמה נתוני צפייה גבוהים, שירדו לאורך השנים עד לעליית העונה הנוכחית של "הישרדות VIP". זו זכתה עד כה לרייטינג גבוה במיוחד ואף הביאה לניצחון של ערוץ 10 על ערוץ 2 בטבלאות הרייטינג היומיות.

   

  מזכיינית ערוץ 2 "רשת" נמסר בתגובה: "אנו שמחים על הצטרפותה של 'הישרדות' ללוח השידורים של 'רשת', לצד 'The Voice' ו'המירוץ למליון'. אנו נמשיך לעשות טלוויזיה משפחתית, ערכית וחיובית, תוך שמירה על אחריות ציבורית, בכל אחד מהז'אנרים".

   

  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "עתידו של הערוץ נמצא בידיה של ממשלת ישראל, שמעכבת כל הסדר שיאפשר את המשך פעילותו של הערוץ גם בשנים הבאות, ויש מי שמנסה לנצל את המצב לטובתו. כפי הנראה 'רשת', אשר מייחלת לחזרתה לימי המונופול, הטעתה את חברת Castaway לחשוב שערוץ 10 כבר נסגר. הזכויות לשידור 'הישרדות' הן של ערוץ 10, וחברת ישראל 10 תנקוט בכל הפעולות המשפטיות על מנת להבטיח את כל זכויותיה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גיא זוארץ, מנחה "הישרדות". נתראה בערוץ 2
  צילום: ורד אדיר
  לאתר ההטבות
  מומלצים