שתף קטע נבחר

רחובות: בן רצח את אביו בעזרת גרזן, סכין ואבן

החשוד ברצח, בן 28, התקשר למוקד המשטרה והודיע שרצח את אביו סטארגו טשלה בשכונת קריית משה בעיר. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו של האב, בן 86. הבן נעצר ואמר לחוקרי המשטרה: "הוא זלזל בי, הוא לא עשה לי טוב בחיים". שכנים התאספו מתחת לבניין, "אני בהלם, איזה אסון"

רצח בתוך המשפחה: תושב רחובות התקשר בצהריים (יום ה') למשטרה והודיע שרצח את אביו בדירה ברחוב יום הכיפורים בעיר. ככל הנראה, הרקע למעשה הוא ויכוח שהתגלע בין השניים, במהלכו שלף הבן סכין, דקר את אביו, ותקף אותו גם באמצעות גרזן ואבן. צוותי משטרה שהגיעו לזירה עצרו את החשוד, בן 28. כוחות מד"א שהוזעקו לדירה נאלצו לקבוע את מותו של האב, סטארגו טשלה בן 86. 

 

עוד בחדשות ynet:

 

בסביבות השעה 12 התקשר החשוד ברצח למשטרה ואמר למוקדנית שרצח את אביו בסלון הבית. הוא מסר למוקד את כתובת הדירה שבשכונת קריית משה בעיר.

 

כוחות משטרה גדולים מתחנת רחובות, בפיקודו של סגן-ניצב יאיר חצרוני, הגיעו לזירת האירוע ועצרו את החשוד. כוחות מד"א שהגיעו למקום מצאו את האב פצוע, כשהוא מתבוסס בדמו בדירה. הם ניסו לבצע בו החייאה, אבל כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

  

הבן התקשר להזעיק את השוטרים לדירה (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
הבן התקשר להזעיק את השוטרים לדירה(צילום: אבי מועלם)

 

האב נמצא מתבוסס בדמו בדירתו. שכנים התאספו מתחת לבניין (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
האב נמצא מתבוסס בדמו בדירתו. שכנים התאספו מתחת לבניין(צילום: אבי מועלם)

 

"אני לא מצטער שעשיתי את זה", אמר הבן לחוקרי המשטרה, "הוא זלזל בי, הוא לא עשה לי טוב בחיים". לפי החשד, הבן תכנן מראש את הרצח, בין היתר בשל הסכין, הגרזן והלבנה שנמצאו בדירה. "חיכיתי שלא יהיה אף אחד בבית", הוא הוסיף בחקירתו. 

 

גם עדויות שגבו החוקרים מאח של החשוד הצביעו על כך. אחד האחים סיפר כי "כשיצאתי מהבית הם ישנו. הכל היה בסדר". הבן עצמו חי בתקופה האחרונה באילת ולא הרבה להיות בבית. לחובתו יש תיק פתוח על אחזקת סכין בשנת 2005.

 

הבן אמר בחקירה: "לא מצטער, הוא זלזל בי" (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
הבן אמר בחקירה: "לא מצטער, הוא זלזל בי"(צילום: אבי מועלם)

 

עשרות שכנים ששמעו על המקרה התאספו מתחת לבניין המשפחה. הם סיפרו על משפחה טובה עם חמישה ילדים. "ראיתי אותו רק לפני כמה ימים", סיפר אחד מהם על הקורבן, "ראיתי אותו הולך לבית כנסת, בן אדם שקט, איך הבן יכול היה לעשות דבר שכזה? שמעתי על זה עכשיו במקרה, אני בהלם. איזה אסון".

 

אתמול נעצר גבר בן 30 בחשד שדקר את בת זוגו לשעבר ליד התחנה המרכזית במפרץ חיפה.

היא נפצעה קשה בפלג גופה העליון ופונתה לבית חולים רמב"ם. המניע למעשה אינו ברור.

 

ביום ראשון רצח אלי יחיא, גמלאי של השב"ס, את אשתו בת-שבע בדירה בנשר. הוא ירה בה ובבנה בן ה-14 ולאחר מכן שם קץ לחייו. "הוא התחיל לקלל ולצעוק על אימא, ואחר כך שמעתי יריות", סיפר הנער שנפצע קשה, לאחר שחזר להכרה במיטתו בבית החולים רמב"ם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סטארגו טשלה. נרצח בסלון ביתו
זירת הרצח בשכונת קריית משה ברחובות
מומלצים