שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "הישרדות VIP": מיס פיטנס בלי פאסון

  אנה וענת - יאללה, תתקדמו. כולה עשו עליכן תרגיל, זה לא שביטוח לאומי דפק לכן את הפנסיה. סמדר שילוני נגעלת מהצדקנות של השתיים ומתענגת על הניצחון של שגב

  אוי, הנחת. אוי, המתיקות. מצטערת, טיניומים וטיניום-פאנס, הטור הזה לא יעשה לכם נעים בגב, אבל כששגב לקח את הווטו אתמול אפשר היה לשמוע ברקע את המנון המדינה, וכשהוא נתן את הנאום במועצת השבט אני מוכנה להישבע שראיתי את לימור לבנת מזנקת לפודיום. הייתי שמחה כמובן אם שגב היה אסרטיבי ונחרץ קצת יותר במהלך העונה, וקצת פחות מנגב עם עצמו את כפות הרגליים של אנה וענת. אבל כרגע מדובר בקוסמטיקה. מכל הבחינות האחרות, שגב מספק את הסחורה.

   

  לטורים הקודמים של סמדר שילוני על הישרדות :

   

  עברו כבר שנים רבות מאז מועצת השבט הקודמת ושערוריית הפיסלון, אבל זה לא מפריע לענת ואנה לצפות בלופּ אינסופי בסרט שהן חיות בו. אם העריכה ניסתה להמאיס אותן על הצופים, אנה וענת בהחלט הגישו לה תחמושת. במשך פרק וחצי בערך הן זיגזגו בין 50 גוונים של ארוגנטיות עיוורת ודוחה, שכל הריטושים בעולם לא יצילו אותה מהעליבות שהיא הציפה אל המסך. זו היתה חוויה טלוויזיונית מהסוג שמגיע עם שקיות הקאה. זה רק הפך את הניצחון של שגב למענג כל כך, ועל כך אני מודה, מודה, מודה.

   

  אנה וענת. מנהלות תיק השקעות עם מניות של צדק (צילום: ורד אדיר) (צילום: ורד אדיר)
  אנה וענת. מנהלות תיק השקעות עם מניות של צדק(צילום: ורד אדיר)

   

  הנה המסקנה: ענת ואנה הן מפסידות קטנות מאוד. עד השבוע האחרון, ניצחון של ענת בהחלט היה מותיר אותי עם תחושת סיפוק מהעונה, ואת זה אומרת מישהי שטיניום הוא בהחלט לא כוס התה הקר שלה. אבל ענת נתנה תחושה של בחורה מושכלת שרואה קצת מעבר לפיג'מה הוורודה שלה, אסטרטגית, נבונה, משחקת חברתית, ובאופן כללי עשויה מחומרים של שורדים אחרונים. אלא שזה עבד כל עוד ענת הצליחה - הצליחה במשימות, הצליחה להוציא לפועל הדחות אסטרטגיות, ובאופן כללי שלטה במשחק. ברגע שקרה משהו שלא עלה בקנה אחד עם המיזם שלה, היא איבדה את זה לגמרי.

   

  סוגיית הפיסלון סחטה מענת (על אנה אני בכלל לא מדברת, חוסר המודעות שלה נצנץ כבר מתחילת העונה) גל עכור כל כך של צדקנות מכוערת ולא פוטוגנית, והשפלים אליהם היא התדרדרה הוכיחו בעיקר שמיס פיטנס לא יודעת להחזיק פאסון. עצוב, אבל לא משנה את העובדה הפשוטה - במאני טיים אנה וענת פישלו. אם במשימות, אם בשמירה על הפיסלון. וכשמוגשת להן הארוחה אותה בישלו, הן עושות שביתת רעב.

   

  בוקי ושגב. ניצחון מתוק (צילום: ורד אדיר) (צילום: ורד אדיר)
  בוקי ושגב. ניצחון מתוק(צילום: ורד אדיר)

   

  נכון, לקיחת הפיסלון היתה משהו שלא ציפו לו, שמעולם לא נתקלו בו בעונות ישראליות קודמות של "הישרדות". אבל הנה, זה פה, ואם לפרש את תגובת ההפקה, זה כנראה חוקי. מתחשק בעיקר להגיד להן - יאללה, תתקדמו. כולה עשו עליכן תרגיל ב"הישרדות", זה לא שביטוח לאומי דפק לכן את הפנסיה או משהו. אבל ענת ואנה בשלהן. עפות על עצמן, מחלקות אחת לשנייה את המיליון, מגלגלות עיניים ובאופן כללי מנהלות תיק השקעות שמורכב כולו ממניות של צדק. איך אומרת מירי מ"אחד העם 1"? גועל נפש.

   

  אבל אנחנו פנינו לעתיד. ענת הלכה לפגישת מחזור עם הבלורית של תורג'י, ואנה נשארה עם שגב והקרדיולוג של בוקי. כל עוד לא יודעים מי חוזר מאי התקווה, קשה לדעת אם ההדחה של ענת היתה מהלך חכם. כרגע נראה שבוקי יביא לא פחות סמסים מאיתי או אנה, אבל זה נתון שמן הסתם קשה היה לנבא תוך כדי הצילומים. אנה היא מגנט סמסים, ענת היא בחורה רהוטה, שלמרות הכל הובילה לא מעט מהלכים במשחק, לא מהסוג שאתה רוצה לצדך בגמר. נכון שעבודת המושבעים של שתיהן היתה מזעזעת לאורך כל העונה, כולל מועצת השבט האחרונה (אין ספק שקנית את הקול של נטלי, אנה), אבל כל אחת מהן עדיין מסוכנת בדרכה.

   

  אם עדיין צפויה לנו הדחה, זה אומר שמארבעת השורדים (כולל זה שיחזור מאי התקווה) יודח אחד, ומהשלושה יפול אחד בסמסים במהלך הגמר, מה שאומר ששלב בחירת המושבעים עדיין עשוי (או עלול, תלוי מי אתם) להתקיים על טהרת טיניום. אבל נקפוץ מהגשר הזה כשנגיע אליו.

   

  בשבוע הבא: שגב מפרק את פצצת האטום האיראנית וכולם שמחים.

   


  "באיזה זכות הוא אומר מהפך?" (אנה, שרכשה את אותיות האהו"י, מתלוננת על הפרת זכויות)

   

  "זרקנו את תורג'מן הצ'חצ'ח לכלבים" (בוקי מנסה להפיל את הליכוד, אבל לזכותו יאמר שזה היה לפני שהוא אמר "מהפך")

   

  "אני יכולה להרוויח את המיליון שלי לבד" (אנה. בהצלחה עם זה)

   

  "אנה עושה אורז יותר טוב מענת" (בוקי בטיעון מנצח למה אנה צריכה להישאר)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 10
  ענת הראל ב"הישרדות VIP". אסטרטגית טובה רק כשהיא מנצחת
  צילום: ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים