שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שברולט טראקס: פרטים חדשים, אצלנו ב-2013
  המתחרה החדש של ניסאן ג'וק יוצע עם מנוע 1.6 ליטר או 1.4 ליטר מוגדש, ועם הנעה קדמית או כפולה. פרטים ראשונים לקראת החשיפה בפריז

  שברולט תציג בתערוכת פריז (החל מה-29 בספטמבר) את הטראקס (Trax), רכב פנאי קטן שיתחרה עם ניסאן ג'וק. הרכב החדש יגיע לישראל במחצית הראשונה של 2013, כך נמסר מחברת UMI, יבואנית שברולט. הוא יוצע אצלנו כפי הנראה בעיקר עם מנוע טורבו-בנזין קטן ותיבת שישה הילוכים אוטומטית.

   

  שברולט טראקס ()
  שברולט טראקס

   

  אחרי שפרסמה תמונה ראשונה עוד בחודש מאי, שברולט משחררת כעת תמונות נוספות ומפרט טכני ראשוני. בין היתר אפשר ללמוד ממנו כי כפי שהערכנו, מדובר ברכב בעל מידות דומות מאוד לאופל מוקה וביואיק אנקור, תאומיו הזהים. זה אומר שהאורך עומד על 425 ס"מ, הרוחב על 178 ס"מ ובסיס הגלגלים על 255.5 ס"מ. נפח תא המטען יעמוד על 358 ליטר.

   

  בישראל בשנה הבאה ()
  בישראל בשנה הבאה

   

  הרכב החדש יוצע עם שלושה מנועים לבחירה: 1.6 ליטר עם 115 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית, 1.4 ליטר עם מגדש טורבו ו-140 כ"ס, או עם מנוע טורבו-דיזל בנפח 1.7 ליטר ו-130 כ"ס. שני האחרונים יוצעו עם תיבות שישה הילוכים - ידנית או אוטומטית, וגם בגרסת הנעה כפולה לא קבועה. בהתחשב בהעדפת השוק הישראלי, סביר כי גרסת ה-1.4 ליטר האוטומטית תהווה אצלנו את עיקר המכירות.

   

  עוד נמסר כי בדגמים הידניים, הטראקס יוצע עם מערכת עצור-סע לחסכון בדלק. כן יוצעו שש כריות אוויר, מערכת לסיוע בזינוק בעלייה ומערכת לסיוע

  בירידה במורד (המיועדת בעיקר לנהיגת שטח). שברולט לא מפרסמת מפרט טכני מלא של הרכב, ובכלל זה את ביצועיו או תצרוכת הדלק של הדגם החדש. פרטים נוספים אודות הדגם צפויים בתערוכת פריז, ולישראל הוא יגיע כאמור רק במהלך שנת 2013.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תאום מספר 1 - אופל מוקה
  תאום מספר 2 - ביואיק אנקור
  תאום מספר 3 - שברולט טראקס
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים