שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  איים בנשק על מנהל תיכון: "העבר את בתי כיתה"
  אב לתלמידה בתיכון בשפרעם חשוד שהגיע עם אקדח לחדר המנהל, מכיוון שלא היה מרוצה משיבוץ הבת בכיתה. "הוא הניח את היד שלו על הנשק ואמר לי 'אם לא תעביר אותה, לא תדע איפה אני שם לך את הכדור'", אמר המנהל. החשוד טרם נעצר

  המשטרה מחפשת אחר אדם שאיים לפי החשד לרצוח מנהל בית ספר תיכון בשפרעם. בעקבות סירובו של מנהל בית הספר להעביר את בתו לכיתה אחרת, הציג החשוד אקדח ואיים עליו ברצח. מנהל התיכון, לביב עמורי, הגיש הבוקר (יום ב') תלונה במשטרה.

   

  בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

   

  "היום בבוקר הגיע ההורה עם אשתו ובתו שלומדת אצלנו", סיפר ל-ynet מנהל התיכון. "הוא ביקש להעביר את בתו לכיתה אחרת, ועניתי לו שההישגים שלה לא מאפשרים לבצע את ההעברה".

   

  בשלב זה, שחזר עמורי, ביקש החשוד מאשתו ומבתו לצאת מחדר המנהל וסגר את הדלת. "הוא הניח את היד שלו על הנשק, התקרב אליי ואמר לי 'תשמע, אם לא תעביר אותה, אתה לא תדע איפה אני שם לך את הכדור'", הוסיף עמורי. הוא סיפר כי לפני שההורה התקרב אליו הוא חש מאוים ולכן עמד ליד דלת המזכירה, "כדי לבקש עזרה אם הוא ישתולל".

   

  לדברי המנהל, שכאמור הגיש תלונה במשטרת שפרעם, ההורה המשיך לצעוק גם אחרי שיצא מחדרו. "למרות שהראיתי לו את הציונים של הבת שלו, הוא לא השתכנע. גם לפני כמה ימים הוא בא לבית הספר בגלל אותו נושא והתעצבן. היום הוא חזר לאיים".

   

  בעקבות האירוע הגיע לבית הספר ראש העירייה נאהד חאזם והביע זעם על המקרה. הוא הבטיח לעקוב מקרוב אחר הטיפול בנושא ולא לאפשר למקרים כאלה לחזור על עצמם.

   

  המורים והתלמידים ראו אף הם את האירוע בחומרה. אחד התלמידים סיפר ל-ynet: "לאיים על מנהל בית ספר זה דבר מאוד מסוכן. אסור לעבור על האירוע בשתיקה, ועל המשטרה לעצור את ההורה, להעניש אותו ולשלול את נשקו. היום הוא איים על המנהל, מחר הוא יכול לרצוח אותו או יפגע במורה אחר".

   

  מפקד משטרת שפרעם, ניצב-משנה רמי ניימרק, אישר כי הוגשה תלונה מטעם מנהל בית הספר. "החשוד הוא לא תושב שפרעם. ככל הנראה הוא עובד כמאבטח. בשלב זה הוא לא נעצר והחיפושים נמשכים. מאמינים שהיום ייעצר ויועבר מחר לבית המשפט להארכת מעצרו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "איים בנשק על מנהל תיכון: "העבר את בתי כיתה""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים