שתף קטע נבחר

רשת האופנה גריפ נמכרה לאבי הופמן

איש העסקים אבי הופמן יקבל 29 חנויות של הרשת, תמורת סכום של 1.2 מיליון שקל. הופמן אמר לכלכליסט: "אשקיע 3 מיליון שקל ברשת"

שבועיים לאחר שנכנסה להקפאת הליכים בגלל חובות של 31 מיליון שקל - רשת האופנה גריפ נמכרה לאיש העסקים אבי הופמן תמורת 1.2 מיליון שקל. הופמן יקבל 29 חנויות של הרשת, לאחר שנכנסה להקפאה עם 31 חנויות, ובינתיים נסגרה חנות אחת בקנון שבעת הכוכבים וחנות אחת באילת תיסגר בשבוע הבא.

 

הופמן זכה ברשת אחרי התמחרות בינו לבין רשת הרמוניה של מירן מלכה, אחיו של אבי מלכה, בעלי קבוצת מתאים לי. הקבוצה גם התחרתה על רכישת אייס לאחר קריסתה ואז הפסידה את הרכישה לאלקטרה. אגב, בשני המקרים רו"ח בועז גזית שימש כנאמן החברה מטעם בית המשפט. הרמוניה הציעה 1.3 מיליון שקל – אז הצעתה נדחתה משום שלא לוותה בערבות וגם בגלל הקניונים שהעדיפו את הופמן כרוכש. לפי חוזה המכירה הופמן מחוייב להעסיק 80 מתוך 100 עובדי החברה.

 

הופמן אמר ל"כלכליסט": "אני הולך להשקיע 3 מיליון שקל ברשת. אנחנו נישאר באותם מיקומים, כאשר בשלב ראשון נייצב את הפעילות ולאחר מכן נשקול אם להתרחב למיקומים חדשים. אנחנו מחר בבוקר נשחרר סחורה לחנויות שהיתה מוכנה במתפרות ואחר כך נתחיל לשבת על קולקציית החורף שתהיה מוכנה למכירות החגים. אני מאמין שנספיק להביא סחורה לפני החגים. הקו של הרשת יהיה אותו קו, הפנייה לצעירות תישאר, ואנחנו נחזק גם את תחום הערב שהיה חלש ברשת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיא כושי ויריב פיין
מומלצים