שתף קטע נבחר

בימים הקרובים: החלטה בנוגע לעתידו של אוחיון

המזכירות הכללית של פיב"א אמורה לקבוע באופן רשמי - האם יוגב אוחיון שייך למכבי ת"א או שהשחקן יכול להשתחרר לקובאן הרוסית, בה חתם. מדובר בקביעה ראשונית, אחריה הצדדים אמורים להגיע להסכם משלהם

בימים הקרובים (עד תחילת שבוע הבא) המזכירות הכללית של פיב"א אמורה לקבוע באופן רשמי - האם יוגב אוחיון שייך למכבי ת"א או שהשחקן יכול היה להשתחרר ושייך כעת לקבוצת קובאן הרוסית, בה חתם.

 

אל תחמיצו את התקצירים ב-ynet ספורט:

   

מדובר בשלב ראשוני לקראת סיום הסאגה הגדולה של הקיץ, בין הגארד הישראלי למועדון הצהוב. למי שהספיק לשכוח, במכבי ת"א טוענים כי לשחקן חוזה במועדון לעונה נוספת, כשרק בקיץ הבא יוכל להשתחרר תמורת 200 אלף דולר. אוחיון מצדו טוען כי חוזהו מאפשר לו לעזוב כבר בקיץ הנוכחי. הרכז הישראלי חתם ברוסיה והעביר 200 אלף דולר למכבי ת"א.

 

שמעון מזרחי ודייויד בלאט. הסאגה הגדולה קרובה לסיום? (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
שמעון מזרחי ודייויד בלאט. הסאגה הגדולה קרובה לסיום?(צילום: ראובן שוורץ)

 

הצהובים הבהירו לכל אורך הדרך כי בחוזה של אוחיון כתוב במפורש שיוכל לעזוב רק ביולי 2013, אך התברר, לטענתו של השחקן, כי ישנו גם סעיף אחר בו

נרשם כי תאריך השחרור הוא יולי 2012. מאז קיים נתק בין שני הצדדים, כשגם ניסיונות לגשר על הפערים לא ממש צלחו וכל צד טוען שהצד השני פנה אליו וניסה לשכנעו לחזור בו.

 

בסופו של דבר, שני הצדדים העבירו את המסמכים הדרושים אל המזכיר הכללי של פיב"א, שכעת אמורה להחליט למי שייך השחקן. זהו עדיין אינו תהליך בוררות, אלא קביעה ראשונית. אחריה (ובהתאם להחלטה) מכבי ת"א ואוחיון יחליטו על ההמשך בכל הקשור לתביעות כספיות ונושאים דומים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
יוגב אוחיון
צילום: יובל חן
מומלצים