שתף קטע נבחר

פשרה בתביעת ליליאן פרץ נגד שרה נתניהו

ליליאן פרץ, שתבעה מרעיית ראש הממשלה 370 אלף שקל בטענה כי זו שילמה לה משכורת נמוכה מהמינימום, הכריחה אותה לעבוד בשבת וחייבה אותה לכנותה "גברת שרה נתניהו" הגיעה עמה לפשרה. השתיים ימחקו את התביעות ההדדיות

ליליאן פרץ, עוזרת הבית בביתה של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, תמשוך את התביעה שהגישה לבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, ונתניהו תמשוך את התביעה הנגדית שהגישה. זהו הסכם הפשרה שאליו הגיעו הצדדים בתיק ואשר הוגש לבית המשפט שאמור לאשרו.

 

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

במקביל, הגישו הצדדים בקשה לאסור את פרטי ההסכם, אך השופטת עוד לא דנה בבקשה. פרץ, תושבת אור עקיבא, הגישה את התביעה נגד נתניהו בשנת 2010. היא טענה כי בתקופה שבה עבדה בבית ראש הממשלה בקיסריה, לא קיבלה את מלוא זכויותיה הסוציאליות.

 

בנוסף, היא טענה כי סבלה מהתנכלויות של גברת נתניהו. נתניהו הגיבה בתביעה משלה, ובה בין היתר טענה כי פרץ הפרה את הסכם הסודיות שעליו חתמה כשהחלה לעבוד בבית ראש הממשלה.

 

"חבל שרק אחרי שפרסמה כל כך הרבה הכפשות והשמצות על שרה נתניהו", אמר ל-ynet גורם המכיר את פרטי התיק, "היא באה עכשיו ומבקשת למחוק את התביעה הזו". הגורם אמר כי פרץ פנתה בבקשה להגיע להסדר בעקבות דבריה של השופטת עפרה ורבנר, בדיון האחרון, שהמליצה לצדדים להגיע לפשרה. זאת אחרי שהבינה, לדבריו, שהיא עומדת להפסיד לחלוטין בתיק.

 

בחודש יולי, בסיום הדיון הקודם בתיק, שבו העידה שרה נתניהו, ביקשו הצדדים שהות "לבוא בדברים". בחודש הבא אמורה הייתה פרץ להגיש את סיכומיה, וחודש לאחר מכן אמורה הייתה ההגנה לסכם אף היא.

 

סנגוריה של נתניהו אמרו בעקבות אותו דיון, כי דבריה של השופטת מלמדים למעשה על קריסת התביעה של פרץ, אולם סנגורה של פרץ אמר באותו מעמד כי אין בכוונתו למשוך את התביעה או להתפשר.

 

עו"ד יוסף כהן, מצוות ההגנה של שרה נתניהו, אמר הערב כי אינו יכול למסור מידע על ההסדר, שכן יחד עם הבקשה למחיקת התביעות הוגשה גם בקשה למתן איסור פרסום פרטי ההסדר. בית המשפט טרם דן בבקשה להסדר, ובמקרים רבים דן בפשרות כאלה בהיעדר הצדדים.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליליאן פרץ
צילום: אבישג שאר-ישוב
שרה נתניהו
צילום: אבישג שאר-ישוב
פרקליטה של פרץ, אסף שרעף. כישלון משפטי
צילום: ניב קלדרון
מומלצים